Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift (papír vékony...

Suzuki Swift (papír vékony -fajta) mennyire ajánljátok futárautónak, illetve hétvégi kiruccanásokra?

Figyelt kérdés
Pár évre szeretném megvenni, érdekelne a megbízhatósága, egyéb tulajdonságai (akár élmények/emlékek/tqpasztalatok) előre is köszönöm!
2017. febr. 26. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Futárautónak tökéletes.

Hétvégi kiruccanás nem tudom mit takar, de többszáz kilométerre már kicsit kényelmetlen lenne.

Elég régi kocsik már, de megbízhatóak, szóval ha kifogsz egy jobbat, akkor pár évet biztosan kibír még. Ha elő is jönnek problémák, azok többségében olcsón javíthatók.

2017. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

háát nekem kb 10 éve van swift(sedan) om


voltam már erdélyben, Krakkóban, münchenben

és semmi baj nem volt vele


Ezt a "papírvékony" dumát meg felejtsük már el


A korabeli kisautók mind gyenge épitésüek.

Ha meg arra veszel autót hogy ütközz, akkor a T-72 es harckocsit tudom neked ajánlani.

A megbízhatóság terén nincs a swiftnél jobb autó.

2017. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Futárkodni teljesen jó. Swfit megbízható autó, motorikusan is teljesen rendbe van, csak ne törd össze. Ismerősömnek van, és 15 év alatt nem nyúlt a motorjához. Szervizben is csak az alapvető dolgok lettek kicserélve, pl. fékbetét vagy izzók.
2017. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ezt a "papírvékony" dumát meg felejtsük már el "


Tény, hogy a régi swiftnem nem jó a töréstesztje.. De az új swifteknek már 4 csillagos. Amúgy ettől függetlenül a régi swiftek sem rosszak, max a töréstesztjük.

2017. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, ezen az oldalon mindenki frontális ütközésre veszi az autóját...
2017. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Nem frontalis utkozesre veszem, de a baj barmikor johet, akarmennyire is elovigyazazos az ember.
2017. febr. 26. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van, baj lehet, és akkor egy ilyenben kevés az esélyed. Viszont ha túlnyomó többségben városban, vagy kisebb forgalmú utakon használod, akkor azért nem vállalsz kockázatot. Ha nap mint nap forgalmas főúton kell használni, akkor azért mellőzném. Megbízhatóságra tényleg nem rossz. Ahogy nézem, mostanában keményednek meg bennük a szelepszár szimmeringek, mert egyre többet látok füstölni.
2017. febr. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Városban annyival feltételezem nem mész, hogy kilapuljon a kocsi egy ütközés miatt. Koccanások esetleg lehetnek, de attól nem fog kilapulni az autó.
2017. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!