Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelentős élettartam csökkenést...

Bakkancsos94 kérdése:

Jelentős élettartam csökkenést eredményezne? Egyáltalán lehetséges-e?

Figyelt kérdés
Van egy 1840 köbcentis mazdám, ami sima szívó motorral rendelkezik, viszont más típusokban létezett ugyanez a blokk turbófeltöltős verzióban is, a sima szívó alkatrészei valószínűleg nem bírnák a megnövekedett terhelést, de gondolom a gyárilag turbófeltöltővel ellátott tesói úgy voltak tervezve, hogy bírják az igénybevételt. a kérdés az lenne, hogyha esetleg szereznék egy gyárilag feltöltött motorú de más típusú mazdát, és a szükséges alkatrészeket át építeném az enyémbe, az életképes ötlet lenne?

2017. febr. 27. 14:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehetséges-e? Szinte biztosan.

Élettartam csökkenne-e? Ha mindent átalakítasz a turboséra, akkor mi az eltérés?


Közútra? Az első műszaki vizsgáig vagy szemfülesebb rendőrig lehet... Egyébként csak papírozva. Ha a típusból létezett a másik motorral, akkor még hivatalosan is lehet, mondjuk nem biztos, hogy nem érné meg az autót elcserélni egy turbosra.


Egyébként én azzal kezdeném, hogy több infót beszereznék a két motorverzió és a két járműkivitel eltéréseiről.

2017. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!