Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kombi autó csomagtér rendszere...

Kombi autó csomagtér rendszerezése?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy jó nagy csomagterű kombi autónk. A jelenlegi járgányban mindig szanaszét van minden, a jövendőbeliben szeretnék nagyobb rendet tartani, főleg, hogy a kombiban gondolom csúszkál minden összevissza.

Milyen megoldást javasoltok erre? Van olyan rögzítő, rendszerező, amit érdemes használni?

Általános dolgokra gondolok, esernyő, szerszám, takaró, víz, elakadásjelző, apróságok.

Magyarul hogyan tartsak szép rendet az autóban? :)


2017. febr. 27. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, bár nekem a kombiban is rendetlenség van jelenleg. :) Igaz az enyém "álkombi", inkább Sportwagon.

A csomagtérben nekem mindkét oldalon van 1-1 nagy zárható rekesz, amiben pont elfér egyik oldalt 1 liter olaj, 1-2 apró szerszám, kesztyű, 1 tekercs papírtörlő, a másik oldalt féktisztító spray, zsírspray, ablaktiszító.

Van 2 hálós tartó is, de azokat nem használom, mert kb semmi sem fér bele. Viszont kaptam egy kb 40 centi széles, háló szerű anyagot, amit csak le kell teríteni a csomagtartóban, és szó szerint hozzátapad a kárpithoz. Amit ráteszel a hálóra, az szintén hozzátapad, és nem mozdul el. Jelenleg egy hátsó spirálrugó van rajta a dobozában, és meg sem mozdul a kanyarokban sem. De lövésem sincs, hogy milyen néven lehetne ezt keresni.

A pótkerék a csomitartó alatti tárolóban van, én oda raktam a háromszöget is, valamint az emelő is oda fog kerülni nemsokára.

A csomitartóban egyedül egy pléd van, összetekerve, amihez van egy kis hordozó, amitől nem tekeredik szét, valamint egy napellenző fólia.

Ha sok cuccod van, lehet venni márkánként csomagtér hálókat, amik több rekeszre osztják úgymond a csomagtartót, így kanyarban sem gurul el a holmid.

Ezen kívül rakhatsz még bele összecsukható ládát, amibe megint sok dolgot lehet pakolni, bár nekem az annyira nem szimpatikus.

2017. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez igazán korrekt válasz volt, ment is a zöld kéz!

A csomagtér hálót a hátsó ülés háttámlájára gondoltam, kb így: [link]

Bár ez a térosztós dolog sem rossz, majd élőben meglátom, hogy miként működik. Az sem rossz, ha bevásárláskor nem szalad szét minden.

A kinézett példánynak van műanyag csomagtértálcája, így nem a kárpitra kerül a rakomány, az említett cucc így nem az igazi talán.

Meglátom és majd aktualizálok :)

Köszönöm

2017. febr. 27. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:

"De lövésem sincs, hogy milyen néven lehetne ezt keresni."


Nanopad, nanogumi.


Nincs mit! :)

2017. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre a hálóra gondoltam:


[link]


Hazafelé bedobtam egy vizes flakont is, de az sem gurult messzire.

Alfáról van szó konkrétan, vagy az Amore csak példa volt? :)

2017. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak példa. Ford Mondeo a példány
2017. febr. 27. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!