Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.5 millióból milyen benzines...

1.5 millióból milyen benzines kombit (min.450l csomagtér) vegyek évi 12-13. 000 km-re,60% pálya,30% országút,10%városi használatra?

Figyelt kérdés

Dízelpártiak kérem ne ajánljanak, benzines kocsit szeretnék!


Francia kocsik kizárva. Szempont: viszonylagos költségmentesség, élvezetes vezethetőség. Érdemes esetleg átalakítani saját költségre LPG-sé a kocsit?


Köszönöm!



2015. nov. 18. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mazda 6
2015. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem eldőlt, mazda 6 1.8benzin vagy fölötte.
2015. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pont ugyan ilyen kritériumok alapján egy 2004-es Volvo V40-et vettem a 2.0 turbó (benzin) motorral, 163LE, megy mint amit seggbe rúgtak. Még semmi bajom nem volt vele mióta megvan (április).


Most, hogy viszonylag elfogadható áron van a benzin szerintem nem éri meg, pláne nem évi 13e km-re az LPG.

2015. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondeo MK3. Benzinmotorok nagyon jók, remek futómű, hatalmas belsőtér, jó megjelenés. Mi kell még?
2015. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért a volvoban a turbómotor pont ennek a két szempontnak nem tesz eleget amit a kérdező megadott:

"viszonylagos költségmentesség, élvezetes vezethetőség"


Na jó kicsit túloztam az élvezetes vezethetőség nem tudom mit takar -> egyenesben induljon el és mennyen mint a golyó vagy adagolható legyen az autó ereje.

2015. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, mind a kettőnek eleget tesz. Alulról is indul a nyomaték és mivel soft turbó van a 163 lovas motorban (ellentétben a 200 lovassal), így simán 300e km-t megy gond nélkül.
2015. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

+1 a Mazda 6-nak. 1.8-ast vegyél, vagy ráncfelvarrott 6 sebességes 2.0-t, a többinek rövid a váltója, jóval többet esznek pályán.

Ha szempont a csomagtartó, az ki is zárja az LPG-t, de amúgy sem érdemes belekontárkodni az üzemanyagellátásba szerintem.

2015. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja most látom, hogy 1.5 millióért kell, akkor a ráncfelvarrott kiesik a körből, marad az 1.8.
2015. nov. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!