Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes drága autót venni?

Érdemes drága autót venni?

Figyelt kérdés

Ha van rá költségvetés, és a fenntartás sem okoz gondot, érdemes drága autót venni? Gondolok itt 2M - max 3M.

Vagy butaság ilyen sokat autóra költeni?


2017. febr. 27. 19:46
 1/6 Tomcatters ***** válasza:
Dehogy butasag, 2-3 millio kocsira meg egyaltalan nem sok. Annyibol sok lehetoseged van
2017. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát ebből nem drága autót veszel. :)
2017. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy érdemes? Ha telik rá, költs ennyit!
2017. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha van rá költségvetés, és a fenntartás sem okoz gondot, érdemes drága autót venni?"


Ebben az esetben igen. De mérlegelj, hogy mire kell még a pénz. Házra, családra? Döntsd el, mi a fontosabb, és költsd arra. Városi használatra igazából egy 1 milliós roncs is megteszi A-ból B-be jutáshoz. Persze ebben az esetben a presztízsről és a különböző dolgokról le kell mondanod.


"Gondolok itt 2M - max 3M."


Ezt azért nem nevezném drágának. 3 millióért újonnan manapság csak alsó-középkategóriás autót tudsz venni. A "drága" autók úgy gondolom 5 milliótól kezdődnek.

2017. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BiTOPro97 ***** válasza:

Hát 2-3 millió közt éppen lehet venni olyan compact autót, nem presztízs márkából, amivel nem kell folyton a szervizt járnod vagy javítanod neked az autót. Még valahol olcsóban is jössz ki a költségek terén.


Drága autót venni ami a több tíz milliós, az kétélű fegyver.

2017. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sosem vennék drága autót...

Számomra totálisan pénzkidobás


Van egy 24 éves 190-es diesel mercim, amíg nem rohad szét alattam addig le nem cserélem.


Miért jobb egy új autó? Jobban néz ki?

Na és, nem nézegetem hanem megyek vele.

Leszólnak h milyen autód van?

Kit érdekel, sosem érdekelt mások véleménye.

Gyorsabb az új kocsi?

faluban 50 azon kívül 90 autópályán 130, ezeket simán viszi az öreg merci.


Akkor most tuti arra gondoltok, hogy öreg kocsi, jönnek ki a hibái...

Igen, kijöhet hibája, csak amíg ezt megjavítom pár ezer forintból addig egy új kocsin 50e-100e-200e költségek egyből lesznek. :)


Plusz egy új kocsira vigyázni kell, ezt meg totál lesz***om :)

Mentem már neki fának vele, na és? leszakadt lökhárítót visszaraktam és kész.

Másikat 3000 forintért tudtam volna rá venni de minek???

Hozzávered az ajtót kiszálláskor valaminek? Na és, van még rajta 286 karcolás, 1 már nem oszt nem szoroz :D

TESCO parkolóban nekimentem betonoszlopnak kicsit, jót röhögtem és annyi...


Ha van egy új kocsid előbb utóbb azzal is történni fog valami, addig meg csak görcsölsz hogy úristen nehogy történjen valami :)


Én már ismerős új vagy pár éves kocsijába is görcsölve ülök be mert olyanokért rám szólnak, hogy ne lépjek a küszöbre, ne tegyem oda a kezem, ne húzzam le az ablakot stb stb....

2017. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!