Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MANNOL ENERGY FORMULA PD-ről...

MANNOL ENERGY FORMULA PD-ről mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
AJM motor kodu pd-be menne. Elotte Castrol Edge volt de olvastam, hogy nagyon sokat hamisitanak ebbol es nagyon sok pozitivat olvastam a Mannol-rol.

2017. febr. 27. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat az ekezet nelkuli iras miatt, telefonrol irtam es hosszu lett volna. :)
2017. febr. 27. 20:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Belerakhatod, az olaj nem rossz, de van megfelelőbb is ahhoz a motorhoz. A PD betűjelzés nem azt jelenti hogy PDTDI-be való speciálisan. 1 évnél vagy 15000-kmnél tovább ne használd, nem "longlife" olaj.
2017. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

10000km-enként cserélem az olajat. De egyébként PD-be való!

VW 505.01 - Az 505.00 DIESEL specifikáció kibővitése mégpedig a adagoló porlasztószivattyús motorokkal (azaz PD TDI motorok, Pumpe Düse, Unit Injectors). Speciálisan a PD TDI motorokban fellépő magasabb mechanikai igénybevételekre kialakitott specifikáció.

Engem maga a márka minősége érdekelt volna :)

2017. febr. 28. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ideje már Mannolt használok, nincs vele rossz tapasztalatom.
2017. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Bocsi kek kez ment a zold helyett telon melle nyomtam
2017. márc. 1. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!