Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz hogy az új autókba,...

Az igaz hogy az új autókba, motorokba már nem tesznek EGR szelepet? Ezt mivel oldják meg, egyáltalán helyettesitik valamivel vagy csak ki hagyják belőle?

Figyelt kérdés
Kerestem adatokat róla de még nem találtam.

#autó #motor #EGR #környezet védelem.
2017. márc. 1. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz. Ahogy szép csendben bevezették az amik erőltetésére, pont olyan csendben abbahagyták szintén az amik vezetésével...még van néhány sorozat, ahol látni az öntvényeken a kifúratlan helyet.


szóval ez egy bukta kezdeményezés volt(bár elméletileg jó lenne)


szerintem.

2017. márc. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Haszonjárműveknél tudok olyan dízelmotorról, ahol sikerült úgy kialakítani a befecskendezést és az égést, hogy EGR nélkül is teljesíti a kormolás határértékét, így simán elhagyták.
2017. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy a szelepvezérlést alakítják ki úgy hogy maradjon kipugáz a hengerben, vagy hengerfejen belül oldják meg.
2017. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!