Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 1.6 zsugor motor?

"Kovács" Ernő kérdése:

Lada 1.6 zsugor motor?

Figyelt kérdés
Szeretnék épiteni egy 1.6 os zsugor motort ladámba 296* os vezérmutengellyel gyári karbival 60 as 4/2/1 kipuval. Kb milyen teljesítményre számitsak van valakinek valami tapasztalata a zsugor motorokkal kapcsolatban?

2017. márc. 1. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:

De miért pont zsugor?


Egyébként ezt olvasd végig első körben. Végig. :)


[link]

2017. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__83..


A multkori hajtokart satuval összepréselős kerdésed után nem hiszem,hogy van értelme érdemben bármit is ide írni!

2017. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

100 Le körül.

Első motorom nekem is egy zsugor volt. Azóta rájöttem, hogy hülyeség. Motorkód miatt megtartani az eredeti alacsony blokkot felesleges és méghozzá nem is kerül sokba egy gyári 1.6-os blokk (30 ezerért komplett motort lehet venni).

2017. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Em akarta satuba osszenyomni azt csak viccbol montam mert nem tudtam hogy csinaljak . Koszonom az ertelmes válassz
2017. márc. 1. 13:18
 5/7 A kérdező kommentje:
B^sszátok meg mind!
2017. márc. 17. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Naaa, most már megint mér?
2017. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonlo jokat kivanunk neked is
2017. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!