Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1994-es Suzuki Swift,996 ccm,...

1994-es Suzuki Swift,996 ccm, ferdehátú, karburátoros, valószínűleg még nem a magyarországon gyártott motorral, valamilyen vákuumszabályozó. Ismeri valaki mi a pontos neve?

Figyelt kérdés
Keresek egy 1994-es Suzuki Swift,996 ccm, ferdehátú, karburátoros, valószínűleg még nem a magyarországon gyártott motorral, valami vákuumszabályozó alkatrészt, aminek a négy kivezetéséből az egyik letörött. Pontosan nem tudom, hogy mi a neve. A karburátor alatt a víztérbe van becsatlakozva. Mi ennek a pontos neve és hol lehet beszerezni? Hogy lehet itt fényképet feltölteni az alkatrészről? Köszönettel​

#Suzuki #Swift #karburátor #vákumszabályozó #vákuumszabályozó
2017. márc. 3. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt feltudod [link] [link]
2017. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj el Pl. Bárdi autóhoz és mutasd meg nekik. Ők ki tudják keresni a katalógusból.
2017. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak a pontosítás kedvéért...a suzuki soha nem gyártott motor, és hajtásláncot külföldön, tehát hazánkban sem..a mai napig onnan hozzák a motorokat(ide, és más összeszerelő cégekhez)

keress meg egy bontót(például itt a Budafoki úton) tuti, hogy lesz a keresett alkatrész.

nekünk is van egy pont ugyanilyen, az szerencsére hibátlan.

ahogy írták, esetleg a Bárdi is szóba jöhet.

2017. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1/ A www.kepfeltoltes.hu oldal nem működik sajnos.
2017. márc. 4. 05:53
 5/7 A kérdező kommentje:
#2/ Már voltam a Bárdinál és az Unixnál is. Tök értetlenűl álltak az alkatrész elött, még a nevét sem tudták beazonosítani sajnos. Inkább elhajtottak :)
2017. márc. 4. 05:56
 6/7 A kérdező kommentje:
#3/ Már voltam bontókba is, a neten is elküldtem már húsz bontóba. Azt mondták, hogy nagyon ritka ez a karburátoros motor nálunk. Egytől kaptam igéretet hétfőre, hogy talán tud szerezni.
2017. márc. 4. 06:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Amúgy a Suzuki márkakereskedés szervízébe be tudták azonosítani, és 26.000.-Ft az eredeti ára. De csak két-három hét alatt tudják átadni. Ha nem lesz bontott akkor marad ez a verzió.

Mindenkinek köszönöm a hozzászolásokat.

2017. márc. 4. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!