Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fejegységet ajánlotok...

Milyen fejegységet ajánlotok 25ezer forintig?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, amibe van bluetooth kihangosító és mikrofon, usb, microsd, távirányító, cd meghajtó.

Ha lehet, megbízható márkát/márkákat írjatok. :)


2017. márc. 4. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy lehessen változtatni a megvilágítás színét és a cd meghajtó annyira nem fontos, de jó ha van benne
2017. márc. 4. 15:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit sok az elvárás az összeghez képest. BT kihangosítós fejegységek 30 körül indulnak, microsd általában nincs, csak USB. Távirányító és CD szintén nem jár ennyiért. Az igényeidnek megfelelő fejegységet esetleg használtan kaphatsz ennyiért.
2017. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen sajna nem találni, szétnéztem de 40 körül már találni olyat. :)

De viszont ezt találtam, ami le van árazva:

[link]


Mi a véleményed róla?

2017. márc. 5. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Vállalható darab, és elég jó áron van. Hasonló volt nekem, szerintem ennek az elődje. Nem volt vele gondom, jó kis fejegység volt, bár nem egy csúcs hifi volt belőle építve, de egy gyárinál azért sokkal jobb volt.
2017. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ugrik be, hogy a kihangosító része viszont nem volt tökéletes. Nem tudom, hogy ez a belépő kategória sajátja-e, de ha azon beszéltem, mindig panaszkodtak a hangra.
2017. márc. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!