Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen magasnyomású mosót...

Milyen magasnyomású mosót ajánlotok? Sáros enduró motor és utcai autó mosására? Tapasztalatokat, LINKEKET, ÁRAKAT szivesen fogadok

Figyelt kérdés

#magasnyomásumosó
2017. márc. 4. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit 20 percnél tovább is lehet használni...

Ezt azért mondom, mert amikor megvettem a Karcher K2-t akkor azért tanácsolta a vásárlás után az eladó, hogy lehetőleg 20 percnél többet ne használjam egyhuzamban, utána várjak egy órát hogy biztosan lehűljön...

Aztán egyszer kipróbáltam igaza van-e: majdnem egy órán át mostam a kocsibejáró betonját (persze néha pár perces szünetekkel, mert arrébb kellett tenni a vezetéket, ki kellett tépni egy-egy gazt a hézagból), azóta folyamatosan megy a szivattyút hajtó villanymotor, mert valami megadta magát belül.

Ezeknek a barkács-jellegű gépeknek a nagy része semmire se való és nagyon könnyű elpusztítani.

2017. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm jöhetnek még vélemények
2017. márc. 4. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:

a nilfisknek 60e ft korul mar van jo cucca.. a karcher nekem 120e ft volt anno, minden evben tonkrement.. mindig kicserélik a belsejét azt tönkremegy semmire se jo..

van még egy skil-em, az bosch, olcso, 2 evig birta, majd szetrobbant a kezemben a pisztoly része.. rendeltem egyet, 3 év alatt hozták meg, most az is már szivárog, tehát én is veszek egy nilfisket és akkor ha az egyik rossz a másikat nyuzom.. a karcher is megvan de nem merem bekapcsolni

2017. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Karcher K2 van most. 2 évet bírt, ősszel már pulzálva nyomta a vizet és morgott a szivattyú. Még idén nem próbáltam, de sok jóra nem számítok.
2017. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Makitát használok. Soha nem szoktam figyelni, hogy meddig megy, mindig annyi ideig használtam, ameddig meg nem tisztítottam amit akartam. Semmi baj nem volt még vele.
2017. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy 20-25 éves Karcher ami tökéletesen működik,azt leszámítva hogy kicsit csöpög.

Kb egy éve beruháztunk egy Einhell-re,eddig nincs vele gond,de nem is használtuk még túl sokat.


30-40 ezer forintos kategória mind a kettő.

2017. márc. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!