Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8L (2010-13) Mik az...

Audi A8L (2010-13) Mik az autó típushibái, milyen szerviz költségekkel kell számolni és mi a véleményetek tapasztalatotok az autóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vásárlás előtt állok és az audi a8 as modellje mellé tettem le a voksomat. Nagyon érdekelne, hogy mi a tapasztalatotok a kérdéses autóról.


Kérlek a "vegyé mercit me én azt venném" jellegű kommenteket mellőzzétek mert nem konstruktív.


Tapasztalatokat előre is köszönöm!


2017. márc. 6. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha felmerült a szervízköltség, felejtsd el. Egy sima márkaszervízes olajcsere lesz 150E forint, és akkor nem romlott el semmid. 4 gumi 300E felett van.
2017. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy újabb gyöngyszem az őszinte és hihető kerdesek kategoriabol!

Nyilvan aki egy pár éves luxusautot akar venni az itt a gyakorin fog érdeklődni vele kapcsolatban......foleg ilyen jellegű dolgokkal kapcsolatban hogy mennyi a szerviz....

Gondolom a kovetkezo legfontosabb kerdesed az lenne hogy mennyit fogyaszt......

2017. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ahham. Alapvetően azok még menedzselhető költségek. Inkább azon aggódom, hogy milyen rendszerességgel romlik el valami az autóban. Ha az üzemeltetés belefér évi 1 misibe akkor azt mondom az oké. 1.5 még belefér az élményért, de afelett már el kell gondolkodnom mennyit is ér ez meg nekem. Neked van ebben tapasztalatod? Vagy ismeretséged aki rendelkezik vele?


AZ afő gondom, hogy akármilyen használt autóról érdeklődőm akárhol mindenki mindenről lebeszél és a saját víziójára akar rábeszélni. Ebből azt szűrőm le, hogy minden használt autóval lesz gond, de azért jólenne behatárolni az összeget legalább kb-ra....

2017. márc. 6. 19:53
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második. Tisztelem a véleményed, de szerinted mégis hol tudnék érdeklődni objectíven. Az utószerelőm eskűszik, hogy az audi egy szar de ő mercis. Az autótelepesem eskűszik hogy minden német autó szar, de ő lexussal jár. AZ audi márkakereskedésben inkább a régiautó árából tegyek le egy előleget és részletre vigyek el egy újat jellegű kommenteket kaptam (azt leszámítva, hogy az audi a márka csúcsa). Stb, stb.


Ha mutatsz nekem olyan forumot ahol objektíven érdeklődhetek akkor azzal segíts.


Gyakorira azért jöttem mert reméltem, hogy lesznek itt hozzáértők. Az, hogy ki mennyire hiteles azt stílusból fellehet mérni.

2017. márc. 6. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a tipus is dugig van már elektronikával. Szinte bármi elromlik, rögtön márkaszervízre vagy VAG-ra specializálódott szakszervízre lesz szükség.


Ez alapigazság: lehet vele olyan éved, amikor csak tankolni kell, meg a kötelezők, de befigyelhet milliós költség is, akár egy más utáni több évben is. Ha ez neked belefér, akkor hajrá, irigyellek :-)


Egyébként én úgy kezdenék neki a költségbecslésnek, hogy megnézném az árait a kopó alkatrészeknek, majd az elvileg nem szükséges, de drága egységeknek.

2017. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a 2010-ben megjelent A8-as egy nagyon jó széria lett, vagány újításokkal, viszont a műszaki alapok nagyrészt megmaradtak, ami jó, mert azt jelenti, hogy már kiforrott benne a technika. Például egy 3.0 TDI-vel nincs mi rossz legyen. Persze elromolhat rajta ez-az, aminek következtében 200-300 ezer forint rámehet, de ez ezzel jár. Én ajánlom mindenképpen. Persze nincs ilyen autóm még :))
2017. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!