Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet zöld rendszámot...

Hogyan lehet zöld rendszámot szerezni egy autóra?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy olyan Golf-ot, amin a tipikus elektromos autókra szerelt zöld színű rendszám volt, viszont úgy okádta a kormot, mint amit a roncstelepről mentettek meg.

Interneten keresgéltem és arra jutottam, hogy a 4-es Golfból nem gyártottak elektromos motorral szereltet. Vagy mégis? Ha tényleg nem, akkor hogy kapott rá olyan rendszámot?



2017. márc. 6. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen nincs.

Az elektromos autók kapják a zöld rendszámot.

Vagy max. átfested. :D

2017. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Foswagenestől minden kitelik. ilyet én is láttam tegnap egyet a Ferihegyinél ,szar tdi re felrakta a zöld rendszámot,kitudja milyen megfontolásból csinálják ezt.Lehet a kamuműszaki mellé ajándék már nekik..
2017. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nah akkor viszont ez a következő hülyeség a "felkapcsolom a ködlámpát mert az menő" cucc után.
2017. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Az, foswágen... Szidd csak, és hitesd el magaddal, hogy nem kéne egy 6-os vagy 7-es Golf GTI. :)
2017. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki szidja, de azért az eladási listákat magasan vezeti Volkswagen. Botrány ide vagy oda, a legtöbb autót a Volkswagen adja el világszerte, már egy ideje a Toyota-t is megelőzte.
2017. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Én Skodás vagyok, de a foswágen akkor is foswágen marad. Amúgy meg bajom nincs velük, csak a hülye gyerek golfokkal/passátokkal.
2017. márc. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Miért kellene a szaros golfod? Vagy szerinted nincs jobb autó egy foswagennél? Mondjuk a marha fajtátok nem lát tovább ennél a márkánál. Nem számít h megdöglesz mögötte a füsttől,nem számít az sem ha a gatyád rámegy akkor is "csak a vw". Mitől jó? Nekem abszolult nem kényelmes,nem megbízható,ahhoz képest amit nyújt,irreálisan drága,túl van árazva,van ahonnan már rendesen üldözik ezt a rákszóró szart. Szóval el kell keserítselek,nem,nem kéne semmilyen vw ,azon a pénzen autót is kapni már.
2017. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

"Mindenki szidja, de azért az eladási listákat magasan vezeti Volkswagen. Botrány ide vagy oda, a legtöbb autót a Volkswagen adja el világszerte, már egy ideje a Toyota-t is megelőzte."

Azért ez egy kicsit túlzás!

1. Alig pár ezer darabbal adott el többet a vw a toyotánál

2. a vw csoport a vw, audi, skoda, seat, ducati, scania, man... együttesn adott el annyit mint a toyota a lexussal, és a daihatsuval.

3. a toyotanak legalább kétszer akkora haszna van egy eladott autón, mint a folksvagennek.

2017. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha azt hiszed, hogy az a fajta vagyok, aki azt szereti, ha valami kormol, akkor el vagy tévedve, a szmókendsármos hülyegyerekeket én is utálom, és dízelt amúgy sem vennék.

Akármit mondasz, a Golfok akkor is jó autók. És nem a 20 éves szarokról beszélek, hanem az újabbakról. Egy hetes Golfot előbb fogadnék el, mint egy A3-mat, sokkal szebb, műszakilag meg ugyanaz. Nem tudom miért kéne többet költeni rá, mint bármilyen más autóra. Én 2 év alatt olajcserén kívül másra nem költöttem, ötösöm van. Persze nem is a fapadosokat kell az Ódihoz hasonlítani, az enyém azért jól fel van szerelve, és jóval kényelmesebbek az üléseim, és több extrám van, mint ismerősöm Audijában. Persze ő a 4 karikáért fizetett fél millióval többet, attól még az enyém többet tud.


De részben igazad van, hiába jó márka, a sok hülyegyerek miatt lenézik... Ez az egyetlen ok, amiért más márka felé is kacsintgatok. A laikus csak annyit lát, hogy nézd már micsoda Audi, de a mögötte guruló VW-t észre sem veszi, amikor lehet többet tud, mint a másik.

2017. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!