Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van egy háromszög rendszámos...

Van egy háromszög rendszámos kistraktorom. Lehet rá piros vagy zöld rendszámot tenni?

Figyelt kérdés

Van egy összkerék hajtású kistratorom. Minden papírja megvan a háromszög rendszámról. Lehet valahogy piros vagy zöld rendszámot tenni rá? És ha igen nagyjából mennyi lenne az ára?


A válaszokat előre is köszönöm!



#rendszám #Kistrakot
2016. nov. 9. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a neveden van és nem volt végleg kivonva a forgalomból akkor szerintem igen. De hívd fel a műszaki vizsga állomást ahova vinnéd műszakira
2016. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem az én nevemen van de készült adásvételi róla.

Most egy Pannonia p21 motorblokkja van benne. Arra gondoltam kicserélném egy 600ccm körüli motorblokkra az erőforrást. Ezzel mi a teendő hogy kapjon rendszámot? Vagy egyáltalán lehet ilyet?

2016. nov. 10. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy át sincs iratva, tákolva van. Inkább felejsd el. Vegyél egy papíros japán kistraktort
2016. nov. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hülye az aki kiad 600-900 000 forintot egy japán kistraktorért amikor annyiért normális állapotú MTZ-t lehet venni.
2016. nov. 11. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hülye az aki MTZ-ben gondolkozik olyan feladatra amit egy kistartor ellát, még hülyébb aki normál méretű traktorral végzendő munkára MTZ-ben gondolkozik
2016. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze. Logikus hogy egy 50 hektáros táblába nem állok bele MTZ vel szántani. De annak se látom értelmét hogy 500-1500 négyzetméteres kertekhez meg a saját 2.5 hektáros főldemhez 900 000 forintot pocsékoljak egy 10 lóerős valamiért.
2016. nov. 11. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. Ezért ne vegyél semmit, a 2.5 hektárodat add bérbe a szomszéd meg csináljon a kertjével amit akar
2016. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De szeretek traktorozni. Eddig ismerősömnek traktoroztam bérbe, de szeretnék foglalkozni vele én is a saját gépemmel. Ez a traktor meg ugye itt áll. Gondoltam ki lehetne hozni belőle valamit.
2016. nov. 13. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!