Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TGB típusú Garelli robogóm...

TGB típusú Garelli robogóm van (50cm3),6 litert eszik 100on, amit sokallok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem egy régi robogóról van szó, 2004es, szóval nem túl öreg. Nagyon jól gyorsul 50km/h-ig, de utána vége, amit én egy kicsit keveslek. Ugyanis emellé egy 6.2 literes fogyasztás párosul, ami egy kicsit (nagyon) sok. Gondoltam a fúvóka cserére, de ettől nem eshet vissza a motor teljesítménye? Légszűrőt most cseréltem. és egyszerűen nincs tippem hogy miért eszik ennyit? Kérlek segítsetek, adjatok tippeket hogy mi lehet az oka a 6literes fogyasztásnak. Köszönöm.
2010. máj. 10. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem csak annyi hogy ezt-azt kicserélek és akkor kevesebbet fog fogyasztani.


Gondolom mióta 2004-ben megvetted hozzá se nyúltál a karbijához és az lehet a gond.


Csupa mocsok lehet, elvan állítódva.

Szedd le aztán tisztítsd ki (benzinben áztasd)

Aztán visszateszed a súbert középső állásba és próbálsz vele menni.

Aztán ha nem jó tekergeted a csavarokat :S


Aztán össze kell hoznod hogy jól menjen és ne egyen ki a vagyonodból.


Én csak egy "hülye gyökér" Simsonos vagyok, mégis pár havonta megteszem ezt a karbimmal, csak szimplán azért mert szeretem a motoromat, és a szerelés is a hobbim.

Az én karbim szerintem '89 óta egészen eddig soha nem volt egyben folyamatosan 6 évig :S

2010. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Első kettő megvolt kb 3 hónapja, viszont erről a suber dologban tudnál kis segítséget adni?:) Hogy mégis mi a "szerepe" a karbiban, és hogyan tudnék állítani rajta?
2010. máj. 10. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Írjál privit aztán segítek, vagy msn: attila.vagyok kukac hotmail.com
2010. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 wapo ***** válasza:

Nekem TGB akrosom van.Az nem 6 ot CSAK 4-4,5 et eszik.

És már mindent szétszedtem,kitakarítottam,kicseréltem a karbiban.Egy Mikuni karbija van, az gyári egyeltalán(én így vettem)?

2012. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!