Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hüledeznek sokan, hogy...

Miért hüledeznek sokan, hogy egy francia autó lett az év autója?

Figyelt kérdés

Én ültem az ominózus autóban és tényleg megérdemelte.

Mondjuk nekem a nagy testvére az 5008 jobban bejön.


Kívülről nagy stílusos, belülről meg futurisztikus, mint egy űrhajó.Ne úgy képzeljük, mint a Teslát, az is futurisztikus, de olyan vonalzóval rajzolt belül.

Ez a Peugeot meg stílusosan futurisztikus.


Belső terén kenterbe veri a Volkswagent meg a Renaultot is.

De, szerintem külső terén is.Sokan megfordulnak utána az utcán.


Egyedül, ami negatívum, hogy még nem adtak ki még olyan verziót, amiben van aktív összkerékhajtás.Anélkül nem Suv a Suv.



2017. márc. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

előitélet...

mert régen a szomszédja apósának, az első unokatestvérének az excsajának az unokája osztálytársa mondta neki, h rossz kocsi

2017. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
mert tapasztalatból tudom hogy mindig van valami érdekes a műszerfalon igaz 2010 volt az utolsó és hogy franciska izgalmassá tette az életem lehet hogy azóta már jobbak de esélyt már nem adok nekik. viszont volt már olasz kocsim is és azok sem jók de giulia őt szívesen látnám a garázsomba nálam ő lett az év sőt az évtized autója
2017. márc. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Pont azért amit írtál az utolsó bekezdésedben.


Egy SUV összkerék nélkül önmaga paródiája. Persze majd a sok urbán ficsúr menőzhet vele a betonon. :D

2017. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már szerencsére van tapasztalatom az "Év Autójával". Egy kész röhej. Terepen megáll a tudománya, egy VW kényelmével rendelkezik (ami nem rossz, de közel sem a legjobb), és akaratlanul is de nem illeszkedik be sehova. Egy óra vezetés után nem tudom azt a szituációt elképzelni, amire kimondottan jó lenne, amolyan se ide - se oda autó, egyszóval kompromisszumos. És az emberek többsége nem így választ autót. (Szerintem azok fogják venni, akik bedőlnek hogy "ez az év legjobbja", illetve azok (ha egyáltalán lesz olyan) akiknek a külsőre tetszeni fog és nem számítanak más tulajdonságok.)
2017. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs azzal hogy francia. Csak egyszerűen voltak jobb autók na. Nem egy ilyen egyterű vagy mi akar ez lenni kellett volna nyerjen...
2017. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az ev autoja sohase a minőségről szól hanem az egyediségről a fejlődésről etc.

Szóval abban lehet jó a francia..

2017. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!