Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125ccm motorral elkaptak azt...

125ccm motorral elkaptak azt mondtam 50 ugytudom. Bekérették megvizsgálásra. Kiderül hogy 125 elvehetike a jogsimat B és T ből? És mennyi birságra számithatok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 20:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Még anyit hogy se biztosítás, se redszám nem voltrajta
2017. márc. 7. 21:02
 2/6 egySanyi ***** válasza:
Amid még nincs is azt nem vehetik el, tegnap még nem volt B-d. Lehet egy ideig még nem is lesz...
2017. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó sokat, alsó hangon 100e Ft biztosan lesz a bírság.

Azt nem tudom, hogy a B-s jogsid is ugrik-e, hogy hogy A-ra nem szerezhetsz majd jogosítványt 2 évig, az szinte biztos (eltiltanak a jogosítvány megszerzésétől)

Plusz elköveted a biztosítási csalás BŰNCSELEKMÉNYÉT is. Ezért már nem csak pénzbírság, hanem akár letöltendő börtönbüntetés is járhat (jelenleg akár 1 év)! Persze ha nincs priuszod, akkor nem fognak bevarrni a börtönbe. De a pénzbírág jókora lesz és/vagy közmunka. Ezt a pénzbírságot természetesen úgy értem, hogy a fent említett bírságon FELÜL kell majd megfizetned. Tehát kapsz egy jókora összeget, amiért nem volt adott kategóriára jogsid. Plusz kapni fogsz egy jókora összeget a biztosítási csalás miatt. Mennyinél is tartunk? 300-e körül...? Plusz a biztosító is követelni fog rajtad egy csomó fedezetlenségi díjat, és az tuti, hogy náluk tiltólistára kerülsz:)

2017. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BiTOPro97 ***** válasza:
Engem többségében egy tízesre vettek le, és kész. Milyenek ezek a rendőrök, hogy nem korruptak már? :O
2017. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy nem volt biztosításom.
2017. márc. 14. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem felejtetted el. Már leírtad egyszer.
2017. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!