Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a motoromnak?

Mi baja lehet a motoromnak?

Figyelt kérdés

Üdv!

Adott egy Cagiva Tamanaco 125-ös motor. A tavaszias időjárásnak köszönhetően újra elő tudtam venni, de a sokadik gurulás után eléggé aggaszt, mit tapasztaltam. A motor szépen, elsőre indul, nem pörög fel, semmi különösebb baja nincs, aztán nagy sebességnél 5.-6. sebességben egyszerüen nem reagál a gázadásra, és úgy érzem , hogy kezd leállni. Ilyenkor visszadobok néhány sebességet, és nagy gázadásokra elkezd szaggatottan életre kelni. ma előfordult az is, hogy egy ilyen után leállt. Utána néhány rúgásra újra indult, ha nem, akkor tolásra egyből. Remélem, hogy a dugattyú probléma,-gyűrű törés kizárva, hiszen annak lennének más jelei is. Karburátorra gyanakszom, illetve gyújtásra- aminek szintén kevés esélyét látom, hiszen nem lett semmi állitva. Szerintetek?



2017. márc. 8. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Beletrutymósodott a benzin,karbi szétszed-kipucol
2017. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Karburátor takarítás, ha nem jó akkor egy gyertyacserélvel próbálkozz.
2017. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókhoz csatlakoznék, de ha az nem segít akkor esetleg megkeményedett a főtengely szimering és fals levegőt szív.
2017. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!