Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem tudom le engedni...

Miért nem tudom le engedni Ford focus 1 2002 est modell elektromos ablakát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ford focus 1 2002 es modell benzines 5 ajtós. Vezető oldali ablak emelő kapcsoló ami dupla csak az első ablakokat lehet vele irányítani. A gondom az hogy negyed/fél évente mindig előjön az a hibája hogy a vezető oldali ablakot nem engedi le. Nagyon sok kattintgatás és szórakozás után valami oknál fogva újra működő képes lesz. Ha valaki segítene abban hogy ne kelljen fél vagy órákon keresztül össze vissza nyomogassam hogy újra le tudja húzni az ablakot azt nagyon meg köszönném. Biztos van valami kombináció amitől pár kattintás után újra működni kezd.

Köszönöm a segítőkész válaszokat!



2017. márc. 8. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mozdul semerre, vagy csak automatán nem megy le?

Ha egyáltalán nem mozdul, akkor én kitakarítanám a kapcsolót belülről.

2017. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem mozdul kézi erővel nem is próbálkoztam mert ahhoz szét kellene szedni az ajtót csak automata engedi le és huzza fel. Kattogni kattog mikor nyomkodom. Csináltam tisztítás rajta fújtam be wd40nel minden kis részén de semmi. Mikor el vittem szervízbe ezt is meg akartam csináltatni de ahogy meg nyomta a gombot azonnal működni kezdett. Szerintem elfelejteni egy idő utan hogy mit kell csinalnia es ezzel a nyomkodással újra lehet memorizálni csak mire ra jövök a megoldasra addigra müködni kezd.
2017. márc. 9. 06:29
 3/5 anonim ***** válasza:

"Egyátalán nem mozdul kézi erővel nem is próbálkoztam mert ahhoz szét kellene szedni az ajtót csak automata engedi le és huzza fel."


Picikét elbeszélünk egymás mellett. Attól még nem automata, hogy motor mozgatja. Azt nevezik automata módnak, amikor megnyomod röviden a gombot és lemegy koppanásig az ablak. Ha folyamatosan nyomod akkor csak addig meg amíg tartod a gombot. Ennek semmi köze a kézi erőhöz.


Kívülről meg hiába nyomod a WD-40-et, pont oda nem fog eljutni ahová kell.


Szerintem.


A szétszedés kb. ezt jelenti:

https://www.youtube.com/watch?v=BrIHCX64Wt0

2017. márc. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap megjavult 3-4 nyomkodás után újra müködik. És igen amit leirtál pont olyan elektromos ablak lehúzóm van. Lehet hogy a meleg betesz neki nem tudom mert estére hideg volt és azonnal működni kezdett.
2017. márc. 10. 06:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül hogy most újra jó az ablakemelőm. Ha valaki tudja mitől van ez szívesen veszem a segítségét.
2017. márc. 11. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!