Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, ha...

Milyen autót vegyek, ha folyton nekicsapják az ajtót más autók a kocsimnak?

Figyelt kérdés
Panelházban élek, ami mellett egy parkoló van és a parkoló végében van egy óvoda. Rengeteg óvodást hoznak autóval és a sok idióta szülő rendszeresen nekinyitja az ajtót a mellette lévő autónak egyszer mikor kiszáll, másodszor mikor kiveszi a gyerekét.
2017. márc. 8. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Ütésálló gumiautó még nem létezik szóval teljesen mindegy milyen autód van százas skodád vagy ferrarid,mindenhogyan dühítő ha az ember tulajdonát ,amiért megdolgozott ,felelőtlen emberek lerombolják. Ahol én lakom itt is van egy óvoda az utcában,délután 3-5 között konkrét állatkert van az utcában,lehetetlen megállásokkal,parkolásokkal.
2017. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Donald J. Trump ***** válasza:
81%
Ezt az autót úgy hívják, hogy Citroen C4 Cactus és egy óriási, rugalmas műanyagfelület van mindkét oldalán, direkt ilyen célra fejlesztve.
2017. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A Citroennek a C3-a is rendelhető ugyanolyan "airbump" oldalelemmel mint a C4.

[link]


Az új Ignis is rendelhető hasonló kiegészítővel.


De utólag is gyakorlatilag bármelyik típushoz rendelhető hasonló kiegészítő:

[link]

2017. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

Ajtóvédőről hallottál már? Ajánlom...


Írd be keresőbe: "Ajtóvédő díszléc"

2017. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Biztos hogy ilyen durva a helyzet? Oké, egy félévben egyszer előfordul, hogy nekicsapják az ajtót a kocsinak, de minden nap, nem hinném.
2017. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Persze cseréld le emiatt a kocsidat,ott a megoldás...XD

Egy másik típusra bizonyára nemfogják csapkodni az ajtót,életszerű..

2017. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

He teszel fel valamilyen ajtó védőt akkor is biztosan oda fogják csapni ahol az nem véd.

Terepjárót vagy pickupot kell venni olyan hasmagassággal aminek a fellépő csöve pont ajtónyitási magasságban van. Annak bátran neki nyithatják az ajtajukat mert az ő ajtajukról fog leperegni a festék.

2017. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Másik autót veszel emiatt? Ne.

Én inkább távolabb állnék vagy olyan helyre ahol tudom hogy nem ekkora a forgalom.

A védő nem sokat ér, főleg hogy ezek a típusú emberek tuti ott nyitják rá ahol nincs, úgy tudnak megállni felénk is hogy hajam égnek áll. Nem érdekli hogy a fél autó kilóg még az útra vagy feláll a kőágyra, nem lehet tőle kiállni, a gyerek nem sétálhat indokolatlanul 3m-nél többet mert csavargónak nyilvánítják....

2017. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Ifát vegyél. Aztán a kerékagynak nyugodtan nekikúrhatja a szaros kocsijának az ajtaját.
2017. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Én szereltem fel körbe, gumiabroncsokat mint a hajókra szokás. Csak én nem autó hanem robogó gumikat. :)
2017. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!