Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lesz egy átlagos autónak...

Mitől lesz egy átlagos autónak olyan erőteljes hangja Inditásnál, és menetközben? Hogy lehet befolyásolni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 20:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó állapotban lévő 160 lovas golfom 1.9 pdtdi kombi, szeretnék hasonlót elérni vele.
2017. márc. 9. 20:44
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen változtatásokat kell alkalmaznom? Már nem vagyok gyerek, csak imádom az erőteljes motor hangot, ez csak saját szórakoztatására lenne, nem csajozni.
2017. márc. 9. 20:46
 3/14 anonim ***** válasza:
Katalizátor off és nyitott kipufogó. (bár így valamelyest fogni fog az autón)
2017. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Ha a hangot akkor kihangosítani, akkor a gyári kipufogó véget/hátsó dobot kell cserélni kezdetben. Esetleg az egész kipufogó rendszer. Az összes gyári kipufogórendszer tartalmaz hangtompítást. ezért nem hallod a motort.

Ha nagyon belenyúlsz, akkor ügyelj rá,hogy hivatalos helyen szereltesd be, ahol tudnak műbizonylatot adni róla, mely ha megvan, akkor új forgalmit kell csináltatnod, és az igazolást felmutatva beleiratni a megjegyzés rovatba.

2017. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Donald J. Trump ***** válasza:
44%
Diesel Golf? Hát, mondjuk kiírhatod híres versenyautók hangját CD-re/pendrivera és menet közben lejátszód az autórádión.
2017. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
43%
2. kommentelő vagyok. Mellesleg ha dízeles a kocsid, akkor felejtsd el a szép hangokat. Ha hangot akarsz, akkor vegyél benzines autót. Honda motorok bírják tiprást, nézz körül a VTEC motoros palettán.
2017. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A kipufogó dob cseréje esedékes, mert szét van rohadva egy kis részen. Tudnátok esetleg ajánlani valamit?
2017. márc. 9. 21:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem az bőven elég lenne, ha kicsit térne el hangban a gyáritól. :) Ennyit csak lehet rajta változtatni.
2017. márc. 9. 21:21
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

El nem tudom képzelni, hogy egy közlekedési eszközt (amit direkt úgy terveznek, hogy halk legyen) minek akar valaki brummogtatni (a többi ember legnagyobb örömére).

Ha versenyezni akarsz, akkor vegyél egy versenyautót és menj ki a hungaroringre és akkor kibrummoghatod magad, vagy ha nincs rá pénzed akkor ülj le a need for speed elé, de ne a dízel golfoddal vagánykodj, mert szánalmas.

2017. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy sima hátsó dob kell neked és kész.

Menj be egy kipufogós szaküzletbe és segíteni fognak.

2017. márc. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!