Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chrysler Voyager 1995-2001...

Chrysler Voyager 1995-2001 családi autónak? Vagy más 7 személyeset érdemes venni? 2000 körüli évjárat érdekel?

Figyelt kérdés
Mennyire drágák hozzá a kopó alkatrészek a többi hasonló kategóriájú kocsihoz képest? Kaszni mennyire rohad? stb?

2017. márc. 10. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 97-est néztem múlt hó végén... majdnem megvettem, de felhívtam egy autóalkatrészekkel foglalkozó céget, ott mondták, hogy egy küszöb 70 ezer, kuplung 120 ezer...


Figyi, jó nagy autó, de már idős ( ilyet még soha nem írtam le az összes autóm idős, sőt húszon felüliek, de ott olcsó a javítás). Ha 7 személyes kell Ford Galaxy, Fiat Ducato, vagy Opel Zafirát vennék. De meg kell hagyni, szép autók a Voyik. Csak körülményesek.


Ja és nagyon rohad, amit néztem, arra azt írták, hogy nem rohad... mágnessel végigmentem, és szinte az egész alja rohadt, csávó meg is lepődött, hogy ilyet árult ( komoly) és egyből 100-al le is vitte az árat, de nem érdekelt. Ha elkezd rohadni, ott nincs megállás.

2017. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták Zafira, Meriva, Sharan, Touran
2017. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Meriva hogy került a felsorolásba, utsó?
2017. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!