Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri BMW-t venni?

Megéri BMW-t venni?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint nagyon tetszenek mint motor mint design szempontjából csak azt mondják,hogy drága őket fent tartani.Konkrétan a BMW 320D tetszik nagyon és gondolkodom,hogy egyet vennék is.Arra lennék kíváncsi,hogy 2.400.000ft ért milyen BMW 320D Sedan-t kapnék?Megérné megvenni?Egy évre kb. mennyibe kerül a fent tartása?

2017. márc. 10. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
vegyél inkább 316i-t. az a menő.
2017. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Legfeljebb olyat, aminek 2 kereke van. 4 keréken nincs értelme, hacsak nem a szervízdíjjal akarsz menőzni a haverok előtt.
2017. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából normális válaszokra vártam nem ilyen ironikus és lekezelőkre de azért megy a like,hogy ne én legyek a szar remélem a következők tovább tudnak ezen lépni.
2017. márc. 10. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 2,4-ért már kapsz jót, de nagyon utána kell nézni, ne valami behozott, lekövethetetlen előéletű lomot vegyél. Egyébként ez márkától függetlenül igaz.


Mondjuk én használtban tuti benzinest vennék. Egyrészt általában a dízeleket azok veszik meg újonnan, akik éves szinten sok ezer km-t beletesznek. Szóval az ilyen 10 éves de 150ezer km-es kamukat ne hidd el (még benzinesben sem, de dízelben meg pláne). Senki nem hülye, hogy tizenmilliókért megvegyen azért egy kocsit, hogy csak hétvégente menjen vele bevásárolni.

2017. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mosqu!to ***** válasza:
75%
Én is egy hathengeres benzinesre szavazok! Nekem is egy 330i E90 van és imádom! És a kilométert tényleg ne nézd, csak az állapotot! Az enyémbe most van közel 300 ezer kilcsi, de nem zavar,mert remek állapotban van! :)
2017. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert amúgy a km önmagában nem elegendő egy autó állapotának a megítéléséhez. Nyilván egy 500e km-es kocsi valószínűleg több bajjal jár a leendő gazdinak, mint egy 100e km-es. De amúgy olvastam már szerelőtől olyat, hogy ugyanazon típusból az egyikben volt 100e km, a másikban 300e. Csak míg a 100ezret szinte végig városi autózással tették bele, addig a 300ezres szinte állandóan autópályázott. A 100e km-es motor sokkal kopottabb, rosszabb állapotban volt, mint a 300e km-es.


Múltkor a szerelőm egy 60e km-es Nissan-t javított, motor főtengely cserés volt. A tulaj nem cserélt olajat, mert mikor megvette, nem mondták neki, hogy azt is kell... Szóval úgy mondanám, hogy ha normális tulaja volt és kevés a km, az úgy jó kombináció.

2017. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Megérni megéri, mert pont azért olyan elterjedt a 3-mas BMW, mert jó minőségű, sportos, takarékos, de még fenntartható autó. Ennyi pénzből már egy elég okés E90-est tudsz venni. Én ajánlom. Csak sajnos sokan divatból utálják a BMW-t, elég csak az itteni válaszokat megnézni. Ezzel számolj.
2017. márc. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megérni nem éri meg, ennyiért kapsz praktikusabb, jobb, és olcsóbban fenntartható kocsit is. Viszont neked ez tetszik, szóval vedd meg szerintem. Bár őszintén szólva nem tudom melyik széria kellene. Ennyiből szerintem kijön egy nagyon jó állapotú E46, én arra pályáznék, de ez csak egyéni vélemény
2017. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy megéri-e, ez csak rajtad múlik. Attól függ, mennyi pénz van rá, amit rá tudsz áldozni. Ennek függvényében kell gondolkozni.
2017. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat remélem jó döntést hozok majd.

[link]

Szerintetek?

2017. márc. 11. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!