Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új autót lehet venni...

Milyen új autót lehet venni ami hasonlít a régi Ladákhoz?

Figyelt kérdés

Van egy 2101-es Zsigulim, ami mára már eléggé lestrapálódott. A motorját még én alakítottam át 5 éve. Alap 1600 köbcentis blokk, 316-os nagyalapkörös vezérműtengely, és fekvő Weber karburátorok vannak rajta. Ezzel kb. 130 lóerőt tudtam kihozni belőle, ami nekem általában elég is volt. Viszont már a kasznija is eléggé odavan, így arra gondoltam, hogy nem költenék már rá és vennék egy újabb modellt. Mik jöhetnek szóba?

Fontos, hogy hátsókerekes legyen, zéró elektronikával (mármint olyannal, ami beleszólna a vezetésbe) vagy ki lehessen iktatni mindet, szóval sportos legyen és viszonylag olcsón legyen hozzá az alkatrész (azzal tisztában vagyok, hogy szinte semmilyen típushoz nem olyan olcsó az alkatrész, mint a Ladához).



2017. márc. 12. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Új autó alatt mit értünk? Szalonból vett zsír új? Mert akkor erősen lekorlátozódik a lista, ha a hátsó kerék a feltétel.
2017. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kilakatoltatnám a gombszeműt! :D
2017. márc. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Opel omega, vagy e36-os bömös, de a körlámpás ruszki vas felbecsülhetetlen!:-) Vagy 2105,07..:D
2017. márc. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Új alatt maximum pár évesre gondoltam.

Ha nem találok semmi mást, akkor megmentem nyugi :)

Csak azért is tettem fel itt a kérdést, mert naponta látom hogy érkeznek "Milyen autót vegyek" kérdések, és szoktak rá értelmes válaszok is érkezni.

2017. márc. 13. 06:10
 5/19 anonim ***** válasza:
Ennyiért tényleg Opel Omega, meg az E36 van. Én az Omegát mondanám inkább, BMW-ből már annyi van, mint réten a fűszál.
2017. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pár éves autóhoz nincs olcsó alkatrész. :/
2017. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mazda MX5?
2017. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mindenképpen viszonylag újat szeretnék, hogy még 15 év múlva is autó legyen.

A BMW E36-tal csak annyi a problémám, hogy kívülről egyáltalán nem tetszik és a legtöbb ember kapásból lenézne miatta. Opel Omega-val van tapasztalatom. A régebbi változat tetszik is, csak azok meg már megint nem fiatalok, az újak meg nem valami sportosak. Még a vételár pár szorosát rá kellene költeni, úgy meg már annyira nem éri meg.

2017. márc. 14. 12:39
 9/19 anonim ***** válasza:
Volt V6-os is az Omegából, bár abból is a legújabb már 14 éves.
2017. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk az azért jobb lenne. Csak igen, a kora...
2017. márc. 14. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!