Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális, hogy ittam...

Az normális, hogy ittam tegnap este max 23.30ig egy üveg pezsgőt és most (2 perce) 0. 058% az alkoholszintem?

Figyelt kérdés
Hát mennyi idő kell amíg kimegy belőlem? Ez már több mint 15 óra, mikor megy ki? Mennem kellene valahova, de így nem merek beülni az autóba Budapesten, traffiznak mindenütt.
2017. márc. 14. 15:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem jó a szondád.
2017. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Annyit ér a szondád mint egy össze tekert tavalyi, enyhén kemény újságpapír.


Ennyi a megoldás :)

2017. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
100% hogy jó a szonda. Csak most jobban megfújtam.
2017. márc. 14. 17:21
 14/22 anonim ***** válasza:
na pontosan azert nem iszom, nem dohanyzom, hogy ne kelljen ilyen marhasagok miatt kinlodnom...
2017. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Dohányozva vezethetsz. :D
2017. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem jó a szondád. A boltban kapható 3-5ezer forintos vackok nem hotelesített mérő eszközök. Gyakorlatilag bàrmilyen fals eredményt produkálhatnak attól függően, hogy milyen töltöttségen van az akkumulátoruk, milyen erősen fújod, milyen hőmérsékleti viszonyok közt. Stb
2017. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Most láttad az előbb, hogy nem jó a szonda, akkor legalább ne írd már, hogy 100% hogy jó. :D


Amúgy most már szinte biztosan vezethetsz, ennyi idő alatt azért kimegy az az alkoholszint.

2017. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Most már 0.016 tuti jó a szonda, megfújtattam mással is aki józan. Nem mintha ittasnak érezném magam. Rég ittam és 47kg vagyok és belőlem lassan megy ki az alkohol (de ennyire?! ). Egyébként nem mindegy hogy tüdőből fújod vagy simán. A rendőrnél is 2x fújatnak meg ha értéket produkál és van különbség. Egyébként a BAC-ot néztem nem az mg/L-t, de édes mindegy 0 toleranciánál.
2017. márc. 14. 19:07
 19/22 anonim ***** válasza:
40%

"Dohányozva vezethetsz"


ja, az igaz, azzal vezethetsz, csak mint karos szenvedely irtam. (es nincs gondom a munkahelyen, ha nem lehet ragyujtani, az ilyeneken mindig rohogok, hog alig varjak mar a szunetet, hogy ragyujtsanak :D nem sarga az ujjam vege, nem budos a pofam/hajam/ruham tole

2017. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én teljesen egyetértek veled, de ezt most így senki nem kérdezte és nem is kapcsolódik a kérdéshez. Olyan mintha gyerekes kéréshez odaírnám, hogy ezért nem lesz soha gyerekem. Egyébként amíg nem függőség nincs baj egyikkel sem szerintem. Bár dohányozni sose dohányoztam és férfin sem tudom elviselni.
2017. márc. 14. 19:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!