Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 350 ezerért hirdetnek egy...

350 ezerért hirdetnek egy cliot ezekkel a hibákkal lent folytatom?

Figyelt kérdés

Futómű fel lett újítva, futómű beállítást kell csinálni hibakód világít lambdaszondáról le van szakadva a kábel motorháztető kicsit korrodált ( bár ezt láttam és nem vészes) kipufofó eltört a rezgő csőnél Megérné megvenni és megcsináltatni ha igen kb mennyi pluszba lenne?

renault clio 1.4 16v


2017. márc. 14. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen évjárat?


A kipufogó legalább 20-25 ezer, a lamda szonda ugyan ennyi. A futómű beállítás 10-15 ezer, ha tényleg csak beállítani kell, és nem mást. Ez balesetes Clio volt? Vagy mitől van ennyi, és ilyen komoly hibái? Én nem venném meg. Ennek még ki tudja, milyen rejtett hibái lehetnek. Lehet venni normálisabb állapotút 500-600 ezerért.

2017. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Átver a fickó, a HAHU-n már csak 335 ezer az autó:

[link]


"motorháztető kicsit korrodált ( bár ezt láttam és nem vészes)"


Tényleg nem, mert ez már cserés szerintem. A lakatos nem ingyen dolgozik, a fényezés is lenne vagy 15000, és bontottan lehet veni géptetőt 20 ezerért:

[link]


Gondolom a lambda szonda se javítható, azt kb. 8-15 ezer között tudsz beszerezni.


A kipufogó 15-től a csillagos égig, attól függően, hogy még mi van szétrohadva.


No meg úgy tűnik, hogy a jobb küszöb is kissé rohadt.


Vagy erősen alkudj, vagy nézz jobb állapotút!


Ez se makulátlan, az eladó is sunyi, de valamiért vállalhatóbbnak látszik:

[link]


Szerintem.

2017. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy megvedd, rossz ránézni milyen állapotban van. 400-ért ennél sokkal szebbeket látni, bár rejtett hiba abban is ugyanúgy lehet elvégre 15 éves autókról beszélünk, de legalább nem azzal kell kezdened a ráköltött pénz felét hogy a kinézetét helyrehozd.

A sok ki-be üléstől kiszakadt ülés annak a jele, hogy kb. boltba járni használhatták és napi ezerszer kiszálltak belőle meg vissza.

Az hogy a tulaj képes volt így használni és elnézni a kiszakadt ülést szintén nem az igényesség meg törődés jele.

2017. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Ha már így elhanyagolta akkor ezen kívül milyen hibái lehetnek még amikről nem ír.

Az én Cliómban kisebb motor van, 1 évvel idősebb és klíma sincs benne de 1-2 kisebb esztétikai hibán kívül semmi baja nincs. Ahogy néztem az árakat az enyém ér 400at.

Megéri megvenni egy kocsit olcsóbban hogy aztán megjavíttasd, minthogy eleve jó állapotút vegyél?

2017. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látszik rajt, hogy a motorháztető és az első lökhárító cserélve lett. Innentől meg nem is kérdés, hogy ez karambolos autó volt. Semmiképp nem venném meg, inkább spórolnék még hozzá egy normálisabb példányra.
2017. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért akkor nem adnék 100 ezret ha jó állapotban lenne. Hozzáraksz 50 et és patika swiftet,régi opelt veszel ,nem egy franciát.
2017. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!