Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár napja elindulás után...

Pár napja elindulás után kettőt sipol az autóm és kiírja, hogy Air bag, ma reggel emellett még indítás után többször le is állt, mintha a rendszer letíltaná, hogy elinduljak, mi lehet a baj? Ki kell olvastatni a hibát?

Figyelt kérdés

Peugeot 206- os, 1.4- es, benzines.

Ma több helyen produkálta a fent leírt problémát, majd próbálgattam többször elindítani és többedszerre sikerült, próbáltam a kormánykapcsolót, ülést, kulcsot ide- oda mozgatni.

Legutóbbi indulásnál épp nem világított menet közben az Air bag és akkor simán el is indult, nem állt le indítás után.

Úgy tapasztalom, hogy van, hogy világít menet közben és akkor kettőt sipol indítás után, máskor nem világít menet közben és akkor nem sipol.


2017. márc. 17. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az ülés alatt ami van vezeték az volt hibás. Azt hiszem az övfeszitő.
2017. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!