Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A véleményetek és tudásotok...

A véleményetek és tudásotok érdekelne hogy érdemes e belevágni autóvásárlásba az alábbi részletekkel?

Figyelt kérdés

Egy okmányok nélküli abc-1234 valószínűleg külföldi rendszámú lakóautót szeretnék vásárolni.

Célom nem hogy szállítson vagy hogy vezessem hanem hogy a ház elött áljon és ha jönnek haverok ne kelljen felhívjam őket hanem fogadhassam az autóban. Műszakilag kifogástalan állapotú okmányok nélküli iveco márkájú 1990 évjáratú B kategóriás gépjármű. 98000km-errel.

Felelőségteljes eladónak tűnik az eladó mert lefozózta az alvázat hogy nem rozsdás a kasznit minden adatot megadott minden rejtett hibát elmondott.

Nincs jogsim és autóm se volt soha de nem hülyén állok a témához: mennyi egy ilyen gépjármű fenntartási költsége ha a benzint és kopást nem számítjuk?

2000ccm dizel 1990-es gyártmány iveco td 35-10 ~3500kg 103 LE


Mennyit kell még ráköltenem ha forgalomba akarom helyezni? Új okmányokkal...stb

Ez alapján döntenék hogy megéri e vagy sem.



2017. márc. 17. 12:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én egy értéket kerestem. Amúgy megtaláltam hogy lopott autót hogy lehet elbirtokolni. Véletlen botlottam bele. 2016-2017-es törvénymódosítások vannak azóta amit mondasz. Sajnos nem kaptam választ de megtaláltam más forrásból a válaszom.
2017. márc. 17. 14:14
 12/16 anonim ***** válasza:
Neked honnan sikerult fentartasi koltseg cimen elohuzni ezt a 2 szamot,hogy 300ezer meg 100ezer egy olyan autoval kapcsolatban aminek nincs papirja es egy métert nem mozdul?
2017. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ez vagy troll vagy mentálisan sérült...
2017. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Közben telefonálgattam ide oda megtudtam hogy az első évben 300000 ráköltéssel évi minimum 100000ft-ba kerülne"

Ja, felhívtad a szomszéd Józsit, azt' az mondta?

2017. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Felhívtam a bankom és bediktáltam a gépjármű adatait felhívtam az okmányirodát ott többet tudtak mondani összeadtam az értékeket és kis hiány 300000ft jött ki. felkészítés a műszaki vizsgára meg ilyenek. Már lemondtam az álmomról. Nem veszek ilyen célzattal gépjárművet.
2017. márc. 17. 23:58
 16/16 anonim ***** válasza:

Hú öcsém.....ez tényleg nagyon kábszi pozitív amit itt művelsz!

Azt a bankodnak mégis milyen adatokat diktaltal be,illetve ők arra neked mit mondtak?Az okmányiroda dettó.......tele van a net atiras meg biztositas kalkulatorokkal ahol fillerre pontosan ki tudod szamolni a dolgokat.......bar mondjuk az egesz az első mondatodtól okafogyott,miszeribt : "Egy okmányok nélküli abc-1234 valószínűleg külföldi rendszámú lakóautót szeretnék vásárolni."

2017. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!