Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A krokodil emelő kötelező...

A krokodil emelő kötelező tartozéka egy személy gépkocsinak?

Figyelt kérdés

2017. márc. 17. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem feltétlenül, lehet trapéz, olajemelő is, meg az az egykaros is, aminek nem vagyok biztos a nevében. A lényeg, hogy ha baj van, meg tudd emelni a kocsit.
2017. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Semmilyen emelő nem kötelező tartozék.
2017. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

ha van pótkerék vagy mankó akkor az emelő kötelező tartozék...

ha nincs pótkerék akkor defekt javító spraynek kell lennie...

2017. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

"ha van pótkerék vagy mankó akkor az emelő kötelező tartozék.."

Idéznéd az erre vonatkozó jogszabályi hivatkozást?!


Maga a pótkerék sem kötelező tartozék!


[link]

2017. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Vicces ez a sok lepontozás, még viccesebb, hogy a lepontozók nem állnak ki elénk, és mondják el a véleményüket. No de beállok én is a lepontozhatók sorába.


A vonatkozó jogszabály (6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről) Személygépjármű esetén mindössze két kötelező felszerelési tárgyat említ: elakadásjelző háromszög és elsősegélynyújtó felszerelés. Minden egyéb opcionális, nem kötelező.


Aki esetleg más véleménnyel van és lepontozgat, az nyugodtan belinkelheti az általa ismert jogszabályt, ami előírja a pótkerék, emelő, pumpa, bólogatóskutya vagy bármi egyéb kötelező meglétét.

2017. márc. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

"Aki esetleg más véleménnyel van és lepontozgat, az nyugodtan belinkelheti az általa ismert jogszabályt, ami előírja a pótkerék, emelő, pumpa, bólogatóskutya vagy bármi egyéb kötelező meglétét."


Ne reménykedj, arra nem képes.

Csak gyalázkodó privátok küldésére elég a szellemi kapacitása, meg arra, hogy ha kiderül hogy téved, akkor duzzogjon mint egy dedós, és lepontozzon mindenkit, aki a tévedésére felhívja a figyelmet.

Ennyit tud.

:-)

2017. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Én még nem kaptam gyalázkodó privátokat... :(
2017. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem már megtisztelt eggyel.
2017. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szántóvető ***** válasza:
90%
csak akkor ha krokodilt szállítasz,egyéb esetben nem.
2017. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nem kötelező tartozék semmi olyan szerszám, amivel defektet javíthatsz, vagy kereket cserélhetsz.
2017. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!