Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia classic, vagy...

Skoda fabia classic, vagy gyűjtsek még másfajta kocsira?

Figyelt kérdés

Skoda fabia classikot nézek mostanában. Ezek 800 ezer körüli, 2005-ösök. (Mondjuk egy-két évvel fiatalabbat szeretnék.)


Maradjak a Skoda fabiánál, vagy nézzek mást, vagy gyűjtsek még jobb kocsira??


Ami jobban tetszene az a második generációs Toyota Yaris, de ehhez még sokat kéne gyűjtögetnem.


Szerintetek?


Munkába járáshoz használnám, ami egy másik városban van, szóval 2*30km hétköznapokon.

Kis fogyasztású, megbízható, fiatalos, szép kisautót szeretnék.


2017. márc. 18. 13:31
 1/10 kisvuk29 ***** válasza:

Ha tényleg az tetszik jobban szerintem gyűjts a yarisra

Jó a fabia is egyébként de szerintem minden km-t jobban élveznél egy olyan autóban ami tetszik

Ráadásul a yaris toyotásan híres a megbízhatóságáról

Ha nem cél hogy szeresd csak kell egy autó akkor inkább a fabia és a maradék pénzt eltankolod :)

2017. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egy fiatalos kisautót szeretnék, és a Yaris ilyen, de a Skodát nem mondanám fiatalosnak, bár tény hogy nagyon szép az orra.

Amíg a Skodát pár hónap múlva meg tudnám venni, addig a yarisra egy évet még biztos várnom kéne, de lehet többet is.


Régóta szeretnék kocsit és lassan már meg tudnám venni. Igaz, hogy nem álmaim kocsija, de szerintem szeretném ezt is.


Nem létfontosságú most a kocsi, mivel tömegközlekedéssel is tudok menni, de kocsival jóval rövidebb lenne az út. Viszont drágább is lenne kocsival az utazás.

2017. márc. 18. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy-két év és ahogy írod nem megoldhatatlan az életed autó nélkül, én simán kivárnám.
2017. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A skodri inkább nagypapás, mint fiatalos. 800-ért már kapsz Stilot, ami azért nem a Fabia szintje.
2017. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Írhattok még kocsi ötleteket. Megnéztem a Fiat Stilo-t, de nem tetszik. Olyan kis semmilyen. Ez a kocsi jobb lenne, mint a Skoda?
2017. márc. 18. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
japó lesz a megfelelő neked. olasz,francia hívőket meg kerüld lehet hogy 2010 után már megtanultak kocsit gyártani de a 2010 előtti autóik pocsék valamik
2017. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk S.F.C. van: 15 éves, de teszi a dolgát, kevés baj van vele, nem egy rakéta (MPI). Térkihasználása jó. A Yaris valóban megbízható, talán jobban felszerelt is, de formát nézve akkor inkább a Skoda.
2017. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan szerintem keves csúnyább autó van, mint a sedan Fabia, de nem olyan rossz autó. A motorokkal azert mellé lehet nyúlni, az 1.2 vicc, az 1.4 100 lovasa eleg jo. A Yaris szerintem belul kb az a szint, vacak kopogós műanyag. Ha jol sejtem, francia gyartmany, nem japán mar. En a helyedben leülnek a gep ele,,rakeresnek az arkategoriara. Felhoz majd egy rakat autot es tudsz szemezgetni, mi tetszik. Ennyi pénzét mar kapsz jo autot.
2017. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 ajtós Stilot nézd, az vagány. Vagy Lancia Y?
2017. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg Seat Cordobát nézz még, ugyanaz az autó és lehet megkapod kicsit olcsóbban, mint a Skodát.
2017. márc. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!