Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz kérdés, lényeg, hogy...

Nehéz kérdés, lényeg, hogy 200 ezer forint hiányzik az álomautómhoz, az most lényegtelen mennyi az ára, de szerintetek gyűjtsek még, vagy kérjek kölcsön?

Figyelt kérdés
Autó árához képest ez nem olyan nagy összeg, 1,5 milliós autóról van szó, nekem 1,3 van, de átírás, szerviz, teljesitményadó, kötelező, ezt már nem tudnám.

2015. jan. 17. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen autó. Ritka-e például. Én gyűjtenék, mint hitelesen vegyek. De ilyen 2-500e ft nem olyan sok hitel, ki lehet bírni a kamatait.
2015. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha álomautóról van szó akkor gyűjtsél még. Más esetben olyat kell keresni amit meg tudsz venni, át tudsz íratni és az első szervizt is meg tudod csinálni a rá szánt pénzeden.
2015. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, lehet az lesz, ha eddig bírtam, az a pár hónap, fél, vagy akár egy év nem jelenthet gondot. Nem szívesen vennék fel hitelt.
2015. jan. 17. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy alkudj le belőle ennyit
2015. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet sajnos alkudni fix ár, külföldről lett behozva, és regadó rajta van, de még nekem ki kéne fizetni pluszban a vagyonszerzési illetéket, hála a NAV hülyeségének, 2013-tól külföldről behozott kocsikra is kell fizetni.

itt ez több mint 100 ezer forint kiadás.

Próbáltam belealkudni, de ugye fix az ár.. :)

2015. jan. 17. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz kölcsönkérni rokontól, baráttól?

Mostanában a betéteknél vannak ilyen 2,5 %-os kamatok, szerintem 5 %-ra szívesen adna valaki kölcsönt, és az még neked sem túl megterhelő.

2015. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!