Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportülésre kell műbizonylat,...

Sportülésre kell műbizonylat, vagy valamilyen papír?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretném megtudni hogy sportülésre kell műbizonylat vagy valamilyen papír hogy átmenjen a műszakin?

Csak azért mert Magyarországon nagyon nem szeretik és nem engedik át ami nem felel meg a műszaki átvizsgáláson.

Nem szeretik ami már nem gyári egyből belekötnek műszaki vizsgánál.

A kipufogómat és a sport kormány le is szedeték velem tavaly mert az egyik hangos a másik pedig nem volt légzsák, az utóbbi még úgy érthető is.

Egyikre sem volt papír úgy hogy nem is tetem vissza mert a rendőr elsőnek figyelmeztet aztán a forgalmiba kerül.

Most szeretnék sportülést rakni bele de úgy tudom ahhoz nem kell, sajnos böngésztem a netten is de nem találtam hogy kel rá valami vagy sem.

Aki tud valamit kérem írna, köszönöm!



2017. márc. 19. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem kell...
2017. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kell,


de a fix kagyló és a több pontos öv nem fog menni így sem

2017. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veterán vas ***** válasza:

Korábban bepróbálkoztál a kipufogóval, és a sportkormánnyal, most jön a kagylóülés.

Aztán mehet az üveg-fóliázás, a széles felni, a neonzöld led-helyzetjelzők.....


Talán mazochista hajlamaid vannak, hogy így keresed a bajt? :D

2017. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Haha utóbbi hozzászólás!

Ne irigykedj hogy neked nem telik sportosításra, ez van majd legközelebb!

Köszönöm akkor kell ez a lényeg!

Egyébként utólag lehet rá szerezni műbizonylatot, vagy valami papírt hogy átmenjen a műszakin, vagy hogy ne kössön belém a rendőr és elfogadja a papírt?

2017. márc. 20. 20:11
 5/6 veterán vas ***** válasza:

Koppra futottál kérdező, mert az irigység hiányzik belőlem, nem szokásom mások dolgai után a nyálamat csorgatni./tudod, így neveltek/

Vagy talán azt hiszed nekem is az az álmom, hogy egy innen-onnan összekapirgált, uraságtól levetett holmikból összelegózott, autónak látszó tárggyal bujkáljak a mellékutcákon, kikerülve a rendőri igazoltatásokat? Vagy hogy az életem egyetlen izgalma az időszakos műszaki vizsgán való megfelelés legyen?

Lehet, hogy számodra ez a kaland, de nekem nem.


Bevallom, nekem is volt "kiskormányos-széleskerekes- hangoskipufogós" időszakom, anno még a 130-as faros Skodával. Ez még a '80-as években volt de szerencsére kinőttem....

Talán majd egyszer neked is sikerül.

;)

2017. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egyébként utólag lehet rá szerezni műbizonylatot, "


Hat hogyne...ez mar csak igy megy hogy bemész a műbizonylat bolba majd ott kérsz egy sportüléses papírt aztán kész is.....

2017. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!