Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbizhatok a20 ev...

John117 kérdése:

Mennyire megbizhatok a20 ev korulu Volkswagen-ek? Seat-ok? Tudom h attol fugg! Mennyire van (lerugva) de az erdekel h mennyire kell szerelgetni? Eggyaltalan kell e? Mert pl ugy tudom h egy suzuki nem olyan jargany. A vw tech is van ilyen minosegu?

Figyelt kérdés

#Seat #megbízhatóság #20 eves Volkswagen #hasznaltauto 20 eves
2017. márc. 19. 22:06
 1/8 Czifra Sándor válasza:
Nekem van egy elég öreg B3-as passat-om (1.8 benzin) és nagyon jó szerintem, már 3 éve van nálam 460ezer!! kilométer van az órába és nem csörög csattog, eddig a generátort kellett felújítani mert nem töltött, hát na 92-es.. ezen kívűl nem volt baj ( napi 50km alatt).
2017. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már szinte az első vw IV -ek is már lassan 20 èvesek de azokban már modern motor van
2017. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szomszédomnak van egy Volkswagen-je napi használatban, ránézésre 12-14 évesnek saccoltam, és a múltkor mondta, hogy 21. Nagyon szép állapotban van (napfénytetős!), sehol semmi rozsda, a fényezés is egészen vállalható, pedig utcán tartja.

Nem tudom milyen típus pontosan, 4 ajtós középkategóriás sedan.

Nem egy autóbolond az illető, használati tárgynak tartja és akkor viszi szervizbe amikor kell. Mondta azt is, hogy már gyűjt egy újra, és ha ezzel elkezdődnek a bajok, akkor eladja, "de még nincs ezzel baj".

2017. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 17 éves a 4-es golf 1.9 pdtdi, de tökéletes minden téren.. Csak a kopó alkatrészekre kellett eddig költeni.
2017. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsónak, az enyém sima TDI, 18 éves, gond nélkül üzemel régóta.

Egyébként 20 év most határeset, Golf IV oké, de Golf III-at pl nem vennék már.

2017. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazabol nekem a polo 3 es a polo classic tetszik illetve a kortars seat cordoba, vagy az oregebb toledo. Volna tapasztalata valakinek ezekkel a tipusokkal kapcsolatban?
2017. márc. 20. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy a 25-35 évesek jobb passzban vannak, mint a 15-20 évesek.
2017. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kasztni téren kell rá figyelni igazából az öregebb példányoknál. Vagy olyat kell venni ami ki van már lakatolva, vagy figyelni kell rá. Kritikus pontjuk a küszöb eleje sárvédő találkozása. A műanyag doblemez alá berakódik a sok dzsuva. Falevél ilyenek ami a szélvédőnél folyik le. Attól kezd el korrodálni azon a ponton. Ez a 3 mas 4 es golf szériára és társaira nagyon jellemző.Amúgy jó autók, és a 3 mas golfhoz már filléres az alkatréz is.
2017. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!