Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lazulhatott ki magától...

Hogyan lazulhatott ki magától a jobb első kereken mind a négy csavar?!

Figyelt kérdés
Ellenőrizve vannak mindig időnként , hogy véletlenül se történhessen valami baj , de most munkából hazafele valami erős kopogós hangot hallottam , és hát amint hazaértem vele megnéztem egyből a csavarokat.. Konkrétan 2 újjal a jobb első kerékről mind a NÉGY csavart könnyedén lelehetett tekerni.. Mitől lehetett ez? Még jó , hogy nem történt semmi..
2017. márc. 19. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg mindig ellenőrizve volt, és mostanában nem volt kerékcsere vagy iylesmi, akkor elhet valaki megpróbálta leszedni a kereket, csak megzavarták, vagy meggondolta magát stb, esetleg valami oltári hülye ember tréfának szánta.
2017. márc. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Magától sehogy.
2017. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így. A vicces román kollegák lelazították a bal elsőt. Hátha televerek valakit frontálisan. Itt is ez lehet.
2017. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, valaki meglazitotta
2017. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
eddig többszázmillió autót készítettek ilyen rendszerű kerékcsavarokkal. Még egy sem lazult le magától. Tipikus idegenkezűség.Ha egyszer megtették, máskor is megteszik. Vagy haragos, vagy jópofa haver....
2017. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát ez baromi jó , én is valami ilyesmire gondoltam..Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. márc. 20. 08:55
 7/15 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ez nekem is úgy tűnik, hogy valaki kilazította.

Ha nem húzod meg rendesen és elhagyod a kereket azt értem, de hogy rendszeresen ellenőrzöd és egy keréken mind kilazul, na az nem magától történt.


Azt viszont nem értem, hogy ha valami erős kopogó hangot hallassz, akor miért nem állsz meg megnézni hogy mi a bánat az?

2017. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
igy jartam egyszer en is. a zold lampanal elindulva hallottam, hogy kopog, mire atertem a keresztezodesen ki is esett...meg szerencse, hogy a mogottem levo tartotta a tavolsagot.
2017. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes nem? Pont téligumi cserénél jön valami csúnya bácsi éjszaka símaszkban,és poénból lelazítja...

A nagybüdös túrót,nem kell túlkombinálni. Egyszerűen csak el lett felejtve kérem a nagy hozzáértés közepette

2017. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt anno kerekcsere.
2017. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!