Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hitelre megvenni egy másfél...

Hitelre megvenni egy másfél milliós autót?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, egy öreg autóm van jelenleg. Le szeretném cserélni de nincs nagyobb megtakarításom.

Nemrég lettem szingli, és bár tény hogy nem az autón múlik, de sokan mondják hogy nem illik a stílusomhoz már, és egy komolyabb autó kellene, hiszen az is sugároz egyfajta magabiztosságot (önfeledt vigyor miközben vezeted :D)

Ha magamnak spórolnék 2-3 évbe biztosan beletelne mire tudnék venni egyet hasonlót.

Szép vagy sem, sokszor irigykedve nézek húszéves srácokra ahogy feszítenek a passatban, audiban, merciben vagy bömösben. Teljesen mindegy hogy az övé vagy sem, meg lehet az is hitelre van, de van.

ilyenkor úgy érzem hogy semmit sem értem még el az életben. Ami bár lehet hogy tényleg így van, de legalább egy álmomat egy jó autót szeretném ha megvalósulna.



2017. márc. 20. 12:55
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Hát akkor vedd meg hitelre. Nem értem a kérdést.
2017. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
új a helyzet mert sosem szerettem akár csak egy forinttal is adósa maradni bárkinek.
2017. márc. 20. 13:17
 3/50 anonim ***** válasza:
Hat ha te egy masfel millios autoval fogod azt erezni hogy te vagy valaki meg elertel valamit az eletben(amit raadasul hitelre vennel) az mar regen rossz.......
2017. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

miért lenne rossz?

nézz körül...senkit sem érdekelnek a belső értékeid.

elsőre mindenki a külsőd és az egzisztenciád alapján ítél meg.

2017. márc. 20. 13:56
 5/50 anonim ***** válasza:

Akkor te elég rossz körökben mozogsz....

Az egzisztencia megtovabbra sem hitelre vasarolt masfel millás autonal kezdődik.....

2017. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
Ha ennyi eszed van akkor nyomd végig, csak vegyél hozzá fullcap-et is meg valami fuxot, amit megvillanthatsz ha pirosnál kirakod lazán a kezed az ablakon.
2017. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Egy 1,5 milliós autóval nem fogsz csajozni, legfeljebb a bordodi falukban. Autóra soha nem vennék fel hitelt. Ha a mostani autód használható, akkor kezdj el mellette spórolni. Ha ilyen kevés a kereseted, miből akarsz szervizelni egy prémium autót, úgy, hogy még a törlesztőt is fizetned kell mellette? Ezek általában vétel után egyből kérnek pár százezret.
2017. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

mi az hogy ennyi eszem van?!


csak azt írom amit látok odakinn. Én nem egy saját buborékban élek, és hitetem el magamról hogy igenis normális lenne ha 30 évesen otthon laknék, meg hogy biztosan mindenki idióta csak én vagyok kivétel, él elalélok saját magamtól.


Nyilván nem azért akarok ilyen autót hogy majd én leszek a király az éjszakában...ez nem is célom már.

De számomra igenis komoly vagyont képvisel másfél millió ft is. Es bizony szégyelltem a legutóbbi alkalommal is beültetni egy randin a csajt az autómba.


oké, hogy ettől nem lesz jobb nőm, meg hogy egy igazi lány nem ezt nézi, stb. de az én életemben igenis elég nagyot képviselne.

2017. márc. 20. 14:35
 9/50 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem tudom eldönteni hogy most troll vagy,vagy simán egy kretén......aki tudja hogy nem a drága autotól lesz jobb csaja,de azert megis venne egyet mert a régibe szégyelli beültetni.....es mindeközben egy fillerje sincs....
2017. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
szíved jogod mit gondolsz.
2017. márc. 20. 14:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!