Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PEUGEOT 206CC Cabrio. Mi a...

PEUGEOT 206CC Cabrio. Mi a véleményetek róla? Akinek van írna róla pár szót, hogy mennyire vált be, szeretitek-e megérte-e megvenni stb.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21/F vagyok és idén nyáron szeretnék majd autót venni. Ez lesz az első. Nézegettem az interneten és nagyon megtetszett a Peugeot 206cc. Tudom hogy csak 4 személyes. El lehet egyébként férni hátsó üléseken? van ott elég hely ? Első autónak jó lehet?
2017. márc. 20. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem "sima" 206-om volt,kis autó de hátul is elférni abszolút...,képekről nézve kb ugyanaz lehet.

A 206 CC kb egy 206 csak adaptív tetővel.

A 206 motorjai megbízhatók voltak, a benzines teljesen megbízható volt mindig is,a dízelnél pedig dízelbetegségekre kell figyelmesnek lenni...

Illetve gyári betegsége tud lenni a híd,de az sem túl vészes ha úgy van,ha nyöszörög fékezéskor akkor felujítandó,nem veszélyes csak felujítandó.

Na meg a tetőszerkezetet kell nagyon megnézni,mert mint minden automata tetős kocsinál drága lehet ,ha rosszat veszünk :)

2017. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Iszonyat torz egy valami. Ratyinak fognak nézni benne.
2017. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Gagyi kategória . A váltó sem a moci nem sport vagy erősebb .
2017. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
végülis jó lesz a fiuddal kruzolni a körúton :)
2017. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
jó és menő kocsi a megbízhatóságával sem lesz gond, no meg az eladónak is szerzel egy jó napot
2017. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Én úgy tudom a futóműve ugyan az mint a GTI-é. De ez az autó nem is sportolásról szól, hanem a stílusos krúzolásról, arra viszont tökéletes. Állatkodni ott van az RC vagy a GTI.
2017. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem csatlakozz fb-n 206 klubba és ott elmondják a véleményüket azok akiknek van is vele tapasztalatuk, nem csak a levegőbe beszélnek.
2017. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem art tisztaban lennie a vevőnek azzal, hogy az ev meleg autoja volt anno Nagy-Britanniában. Hátul levágott labuak fernek el, csomagtete alig van. Erdemes eros motorral venni, mert nehez az autó. Kabrioba dízel szerintem nem illik.
2017. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és a kevésbé hasznos válaszokat :P :)

Rendben ránézek a csoportra is, köszönöm.

2017. márc. 21. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!