Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akar mindenki, minnél...

Miért akar mindenki, minnél újabb és minnél nagyobb értékű autóval arcoskodni?

Figyelt kérdés
Csak szerintem szánalmas?
2017. márc. 20. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Ha megtehetik, miért ne? Az irigykedés szintén szánalmas, a kérdésed pedig gyerekes. Egy középkorú már nem arcoskodni akar, csak fontos neki a kényelem/teljesítmény etc.
2017. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Donald J. Trump ***** válasza:
70%

Ugyanazért, amiért pl. nem akarnak az emberek tömegével csúcs karbonszálas versenykerékpárokat, ritka ónémet bútorokat vagy villany vontatómozdonyt vásárolni. Nem ezekbe, hanem az autók kulturájába neveli bele őket tömegesen a társadalom - gyerekek már kiskorukban a Forma1-et nézik, meg apuval azon foglalatoskodnak, hogy a következő családi autóról álmodoznak, segítenek lemosni meg szerelni.


#1: "Egy középkorú már nem arcoskodni akar, csak fontos neki a kényelem/teljesítmény etc."


Hááát, azért nézz meg egy brókercéget, hogy milyen autók állnak ott - az összes brókernek pont a teljesítmény ennyire fontos, hogy Lambókkal, Corvettekkel meg Porschékkal járnak? Végülis nagyon igényli a munkakörük, meg hogy a citybe beálljanak a parkolóba. De bizony, arcoskodás megy mindenhol - az autó kőkeményen státusszimbólum a legfelsőbb szintekig. A porszívóügynök is sokkal sikeresebb, ha BMW-vel érkezik, mintha Daciával járna.

2017. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
2-es, ha megengedhetnéd magadnak, nem ugyan ezt csinálnád? Egyszer élünk, az érdekelne a legkevésbé, hogy a panel lakók mit beszélnek a hátam mögött. (Panelban lakom, és 1 milliót nem ér a kocsim)
2017. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szántóvető ***** válasza:
52%
honnan tudod hogy arcoskodnak?neked előítéleteid vannak.miért foglalkozol ezzel?
2017. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Te gondolod, hogy arcoskodni akarnak. Lehet csak azért vették, mert egy jó, fassza autóban szeretnének ülni.
2017. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2 éves az autóm és bőven abból a kategóriából került ki ami elég drágának számít, mondjuk úgy 3 Mazda 6 vagy Passat kijönne belőle.


A poén része viszont az, hogy " extraként " még a típusjelzést is leszedettem róla, mert totál nem azért vettem ilyet, hogy azt nézegessék, meg arról beszéljenek szomszédok, hogy milyen autó, csak szimplán ez tetszett, és amire én használom akár 700-800km egy huzamban, arra nagyon jó.


Ha annyira a feltűnősködés lenne acél, ennyi erővel valamilyen Porsche vagy Nissan GT-R is lehetett volna ebben az árkategóriában.


feltűnősködni inkább a fiatalok szoktak, bár ott néha még az is mindegy milyen autó, csak guruljon, bár sok vizet amúgy sem zavarnak.

2017. márc. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem irigykedem, nem szokásom. Bár de a veterán autó tulajokra igen.

Ezekkre a női, női kinézetű autókra, hogy tudnék irigykedni?

Egy az egyben látszik rajtuk, hogy kis nyomingereknek készűlt, (luxus,elnőiesedet, divtat majmoknak)

2017. márc. 21. 07:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly pszichológiai kérdés, autós szemszögből nem lehet erre mit mondani.
2017. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nincs sok penzem, de van tobb autom. Neha van szerencsem ulni (!) a barataim premium autojaban es még utaskent is fantasztikus erzes az a kenyelem es forgatonyomatek amit nyujtanak. Ha nekem lenne sok penzem, en is vennek egy ilyen autot, igaz elmeny.
2017. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

Itt azert ertetlenkedek egy kicsit


Nem erdekel az anyagi helyzet, mennyibe kerul.


Legyen kenyelmes aztan kesz.


Lehet szinte semmiert kenyelmes autot venni, ami megy is. De minek megy?...Mindegyik tudja az 50-90-130 kombinaciot, na jo a tarbi nem, de az nem is kenyelmes :)


Akkor vissza jutottunk a kerdesig :)


Es alltalaban a A kicsit is inteligensebb emberek mgbizhato autot akarnak ami kenyelmes, mert hat ki az a hulye aki elkolt tobb 10 millat egy szarert: Ja az osszes hivalkodo ripacs...Mert kozel az osszes prenium auto egy teszteletlen Urulek, nagy tiszteletem a kivetelnek. A masik veglet a sportauto Varosba: Kemeny mint a bun a rugozasa, nem arra lett kitalalva, hogy araszolj, folytassam?


Na akkor ki a Hule? Akinek penze van az nem jelenti azt hogy esze is van hozza, de ehhez megint nem kell diploma... Csak egy kis emberismeret. Bizonyos dolgok hianya es annak teljesen ertelmetlen kompenzacioja all a legtobb esetben mogotte. Mert ugye ki akar maganak egy bajos nyavajat?

2017. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!