Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meercedes Benz E220 2.2-es...

Meercedes Benz E220 2.2-es szívó vagy turbódízel motorblokkok, tippek, tapasztalatok, jók ezek?

Figyelt kérdés
Egy 2000 évi gyártású Mercedes Benz E220 W210 típusú autó vásárlására készülnék, eddig csak Volkswagen konszernjeim voltak, viszont meguntam az állandó hibákat, váltani szeretnék, olyan autót szeretnék, ami ki megy a világból, és a Merceden motorjai erről híresek. A tanácsokat, tippeket megköszönöm!

2017. márc. 21. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:

"eddig csak Volkswagen konszernjeim voltak, viszont meguntam az állandó hibákat, váltani szeretnék, olyan autót szeretnék, ami ki megy a világból"


Na hát akkor egyik szarból ülnél a másikba!A w210minden mercik legalja....még ha a motor bírná is,minden mas megadna magat főleg a szitává rohadó kaszni....

Egyebkent meg egy ekkora autoba olyan gyenge a szívódezső hogy nem is szabad ilyen motorral megvenni!Mondjuk massal sem,ha csak nem az a hobbid hogy szerelőhöz jársz!

2017. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos 5 éve hobbinak is nevezhetném, ahogy mondod. Ezért váltanék. E270 esetleg?
2017. márc. 21. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
190D ;) Na az kivisz a világból!!!!
2017. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Buf ***** válasza:

Keres egy szép állapotú turbódízelt, működjön rajta minden, esetleg nézesd át (a plusz költség hosszútávon kifizetődik),

és nagyon boldog leszel. Tapasztalatból mondom, ezt is fogod szerelőhöz vinni, de az a plusz amit minden más autóhoz képest nyújt, az nem lehet elmondani.

2017. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szívó tovább tart, nem füstölög, nem romlik el a turbò se
2017. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szívó az szar a Lucas adagoló miatt. 250/300D vagy 290/300TD a legjobb ezek közül. Facelift utániból 270-es vennék.
2017. márc. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En tovabbra sem ajanlanam egyiket sem,mert ugyan van egy par jobban sikerült motor,de csilliárd km van mar bennük,meg mindegy milyen jo allapotut veszel a vetelarat szinte minden evben ra kell majd locsold a gépre......
2017. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért az árulkodó, hogy olcsóbb egy E220 mint egy 10 évvel öregebb 190D.


Az E220 sajna tényleg gagyira sikeredett, talán innentől kezdtek leadni a minőségből a Mercedesek is...

Sajna minden autót elért a "minél többet minél olcsóbban" szindróma, ezek alól nem kivételek a mai zsír új autók sem.

Egyik sem fog elmenni 500.000 - 1.000.000km-ert az tuti

2017. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként közel sem rohad annyira, mint amennyire azt sokan állítják. Nekem jelenleg 2 is van, egyik 9 éve a másik 7 éve. Az alja mindegyiknek szép, az ajtók alja, küszöbök a kritikusabb pontok. Illetve a rugótornyok eleve elég vékony lemezből vannak, és a korrózió miatt lehasalhat a kocsi. 2 kocsira ezidő alatt kb 200 000 Ft, plusz a kopó alkatrészek. Ez egyáltalán nem sok, csupán minden szerelést magamnak végzek el. Úgyhogy motorikusan elég megbízható.
2017. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Buf ***** válasza:
Én csak megerősíteni tudom az előttem szólót, vannak hibái de koránt sem olyan veszélyesek mint a róla szóló mendemondák szerint. Ezeket általában azok terjesztik akik vettek egy bontószökevényt és ráköltötték a család összes megtakarítását, vagy csak fillér@aszó, és azt gondolja, hogy erre max tízévente kell egy olajcsere, és van akinek nem is volt sosem csak beszélgetett az előzőleg említett tulajdonosokkal.
2017. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!