Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire tartos es megbizhato...

John117 kérdése:

Mennyire tartos es megbizhato az opel f astra? (Normal allapotu)

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát a legutolsó modellek is 15-6 évesek, úgyhogy számíts rá hogy lesznek bajai. De ha találtál egy nem szétrohadt, nem hülyegyerekautót, vagy olyat amit épp a helyi festőbrigád barmolt le akkor ki lehet fogni jót. Egyébként benzinest vagy dízelt keresel?
2017. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Benzinest inkabb! Minnel egyszerubb motorral. 8 szelepest. Dieselben csak td van ugy tudom. A turbotol meg tartok.
2017. márc. 22. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a korai verziókat gyártották még sima szívó dízellel persze valószínű hogy azok már megjárták a Föld-Hold távolságot háromszor és szét vannak rohadva korukból adódóan. Persze benzinesnél is figyelni kell a rozsdát, meg az olajfolyást, olajfogyasztást, de ahogy írtam ha találsz egy jó állapotút és a kötelezőkre költesz akkor még jó pár évig el lehet rohangálni vele.
2017. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod
2017. márc. 23. 00:31
 5/10 Vida Sándor ***** válasza:
Nekem egy kombi 1995-ös 16 szelepes van, 280000 km-rel.x16xel. Nagyon szépen megy, bár az olajat szereti. A 8 szelepes kivisz a világból, ha rendesen karban tartod.Körül nézhetsz, hogy a hasonló korú autókból mennyi szaladgál az utakon, és következtess.Pl. Renault, Peugeot kevés.Astrából viszont rengeteg.Én elégedett vagyok vele.
2017. márc. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Es milyen evjaratot hasznalsz?
2017. márc. 24. 01:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocs vedd ugy h megsem kerdeztem, hisz ezzel kezdted a kommentet. Csak le meloztam 14 orat es nem igazan vok a toppon epp, nem fog az agyam
2017. márc. 24. 01:15
 8/10 hosaxx ***** válasza:
Nekem is olyan gépem van mint Vida Úrnak.Helyes diagnózist adott róla én egy kicsit kiegészíteném azzal,hogy olyanok ezek a gépek ha valami elkezd szarakodni rajta legalább két alkalommal az teljesen biztos,hogy a harmadik esetben vagy cserélni vagy javítani kell ellentétbe másokkal ahol már elsőre csak a csere segít.Ezért is szokták azt mondani Opel sose kop el.Olyan mint a simson ha elromlik szarakodni kell rajta elég sokat de ha sikerül a javítás az Istenért nem akar elromlani.Még csak annyit nem szereti a kókány munkát ha javítani kell azt csak szakszerűen.
2017. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod
2017. márc. 25. 01:28
 10/10 nagy gyuri ***** válasza:
Astrám van 2001-es semmi baja meg bizható az elöző tulaj is nagyon vigyázot rá ,én is.Nem erő gép 1.4 8 szelep ,de cserébe tartós,Ha szerencséd van ki foghatsz egy jó példányt egy jó tanács régebbi eco.tech motoros szereti az olajat csipkedni.Inkább 8 szelepest keres.Igaz kb 400-at is el kernek egy igen jó állapotúért de szerintem meg éri alkatrész mint a tenger.
2017. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!