Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kymco agility 50 RS, milyen...

Kymco agility 50 RS, milyen robogó?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 22. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kymco-ról csak jót tudok mondani. Nekem 2 db super9-em van. Technikailag ugyan az, csak más a dizájn. Honda motor, elég olcsó karbantartás. Ha nem töröd rommá, örök élet +1nap. Fojtásokat kiveteted, és megy mint a barom. Nekem spec. az Agility nem tetszik, de a márkában nem fogsz csalódni. Tajvani gép, nem kínai me koreai.
2017. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zzzoli ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az előzőt, nem is írok semmit :-)
2017. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak most néztem meg a linket. Ami ebben van, az négyütemű. Nekem kétüteműim vannak, természetesen önolajzósak. A négyütemű se rossz, de kevésbé dinamikus. Ha csak elpirickázni kell olcsón, akkor jó, mert eszik vagy 1,5-2 litert százon, viszont sűrűbb a szervízperiódusa, olajcsere stb. A kétüteműim, ha nem nyomom ki a szemüket esznek olyan 3 litert százon, de ha úgy van kedvem, akkor a tuningolt az jön ki egykerékre (nincs rommá tuningolva, csak finomhangolva egy sportdobbal, nagyobb fúvókával, gyárinál kisebb görgőkkel meg egy kevlár szíjjal), de ha húzom neki, akkor felugrik 7 literre, vagy fölé a fogyasztás (egy tankkal nem mentem 100 km-t, amikor téptem a szarvát :D)

Szóval én a kétüteműre esküszöm, mert néha szeretek állatkodni, meg van valami benne, ami ad egyfajta "feeling"-et, de a márka, a Kymco, az teljesen kiváló, mindegy, hogy két- vagy négyütemű.

2017. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz...
2017. márc. 23. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!