Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Kangoo 1,5 dCi (106...

Fullankp kérdése:

Renault Kangoo 1,5 dCi (106 LE) vagy Peugeot Parner 1,6 Hdi 90 (LE) mindkettő 2008-as évjárat. Melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van tapasztalata, örülnék ha leírná a véleményét a típusokról. Jellemző hibákról, előnyökről -motor, karosszéria,(rohadás, vezethetőség stb.

Köszönöm!


2017. márc. 22. 17:06
 1/3 Viktor.K ***** válasza:
33%

Attól függ. Nekem van egy partnerem dobozos. 1.9d francia fostalicska. Városba eljárkálni jó vele munkásautónak megfelel. Csak is azért vettem mert uj hátsó híd van alatta. Amugy motorja még jó 300ezer km van benne de még nem.állítottam benne szelephézagot. Én nem vennék több francia szart. A hdi motorok.nem tartósak. Ha baj van vele zsebbenyúlós. Rossz elektronika

Vegyél inkább vali vwt

2017. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is jobban tetszene a VW, de ebben a kategóriában, korban 1 millióval több az ára. Azon is gondolkodtam, hogy egy Kangoo 1,6 benzines (106 LE) motorjával talán nem lenne annyi probléma... Kicsit több a fogyasztása. Hát, nem tudom...
2017. márc. 22. 20:30
 3/3 Viktor.K ***** válasza:
20%
Hát igen a motorja lehet jobb. De ugyanugy francia és a motorján kívül minden beszarik majd rajta. Az enyém alig zár be, reggelre kinyit, vagy épp leengedi az ablakot. Ha megyek vele van hogy bezár magától meg ilyenek... 😁
2017. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!