Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motoros vagyok. Ma úgy...

Kezdő motoros vagyok. Ma úgy gondoltam, hogy megyek egyet motorozok. Most nem indul. Mi lehet a probléma? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés
Kivittem a gépet (Simson S51N) és beindítottam. Szépen indult, ahogy azt kell. De véletlenül lefulladtam vele. Megpróbáltam újra berúgni, de nem ment. Többször is próbálkoztam, de semmi. Mi lehet a probléma? Miért nem indul?

2017. márc. 22. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom benzin van benne és a csap nyitva/takarékon van.


Gyertyát nézd meg, nekem az MZ nem szokott indulni ha beköpi. Ha nem nagyon gyász akkor megtörölgeted kicsit, mielőtt visszarakod rúgsz rajta párat (gyújtás nélkül), hogy a pipa is kiköpje az olajat aztán mehet vissza a gyertya.


Karburátort nézd meg, nem tört-e el a súbertű vagy bármelyik alkatrésze. Nem tudom mennyire olajozod a keveréket, de 1:40él olajosabbra nem célszerű: köpködni fogja csak a sok olajat, és egyáltalán nem jobb a motornak, mintha 1:40el vagy 1:50el hajtanád.


Sok sikert!

2017. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!