Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4es golfoknál melyik a legjobb...

4es golfoknál melyik a legjobb motor ezek közül? 1.6,2. 0 benzin vagy 1.9 tdi. Hajlok a dízelre de úgy hallottam drága ha valami elromlik. Bár használ alkatrészek nem tudom mennyire lehetnek drágák.

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
2000-2002es évjáratút vennék.
2017. márc. 22. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha sorrendet kellene felállítanom akkor a következő lenne: 1.9tdi , 2.0, 1.8, 1.8t, (valami ami kimaradt), 1,6 8v, 1.6 16v, 1.4....


Nem említetted, hogy milyen felhasználásra kell, az 1.4-1.6-os benzines motornál sokszor el szokott romlani ez-az ami összességében nem biztos hogy olcsóbb mint ha pl egy új turbót kellene venni (inkább még drágább is), de ha találsz egy 1.8 vagy 2.0 benzinest akkor azt vedd, ugyan annyit eszik mint az 1.6, de megyen és megbízhatóbb is hosszútávon.

2017. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A TDI-k jobbak, nyugodtan megveheted, persze ha jó állapotú. Sajnos sok a brutálisan tekert órájú, nehéz jót kifogni. Én az adagolós híve vagyok, de van aki PD párti.
2017. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a gazdaságosságot nézzük, akkor tdi. Lehet, h drágább lesz picit megvenni, ha szépet és jót akarsz de fenntartani nem lesz drágább. Benzinesből az 1.6 16 v a leggazdaságossabb. Nekem az volt 8 évig, de amikor elkezdett öregedni, rengeteget költöttem rá. Nagyon értéktartó autó a golf4. Ehhez mérten az alkatrész sem olcsó szerintem. Símán van annyi mint a 4-5 éves kocsikhoz. Nagyon nagy a választék belőle. Símán meg tudsz nézni, kipróbálni többet is. Benzinesből az 1.6 ost venném. Igazából mindegy melyiket 8v 16 v. 3 lóerő van köztük. A. 105 lovas kényesebb picit, de jobb fogyasztásra. Én városba 8,5 literrel eljártam vele. Kombináltba meg 7-7,5 literrel.
2017. márc. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!