Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi típusok közül...

Az alábbi típusok közül melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés

10 év körüli kocsikat nézegetek, de nem nagyon tudok dönteni köztük.

Az alábbi típusokat néztem ki:

Peugeot 206 1.4-es benzinmotorral (akár az 1.1 is elég lehet)

Renault Clio II 1.2-es vagy 1.4-es benzinmotorral

Opel Astra G Classic II 1.4-es benzinmotorral

Skoda Fabia sedan vagy kombi 1.4-es motorral

Seat Cordoba 1.4-es benzinmotorral

Ford Focus 1.4-es benzinmotorral (még I-es Focus)


2005-6 utániakat nézegetem, 7-800 ezer környékén keveset futottakat lehet találni belőle (legalábbis hirdetések alapján sok olyan van, ami 80-90 ezreket futott, és végig vezetett szervizkönyves volt)

Kis kategóriában nézelődöm, kisebb ccm-es benzines motorral, mert legtöbbször egyedül használnám, és rövidebb távokon, munkába járásra. (Az Astra és a Focus kivétel, eggyel nagyobb kategória, de ezeket sokan ajánlották)


Ezek alapján melyik lenne a legjobb választás szerintetek? Kicsit aggódom amiatt, hogy hiába csak 10 év körüliek az autók, de maga a konstrukció szinte mindegyiknél 90-es évek végi. Ez nem gond?



2017. jan. 1. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Olvasgasd a népitéleteket


egyik sem rossz. a clio, 206, nem rohad.

astra, focus rohad

a többiről nincs infom


Az 1.1 kicsi lesz, nagyon gyenge.

2017. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 éves astra nem rohad...Nekem egy 12 éves G astrám van(ami ráadásul le is volt zúzva 6 éve) 250 ezer km-mel,családban van 350 ezerrel is és láss csodát,nem rohad.Pedig mind a kettő az utcán áll azóta, mióta kijött a szalonból...Mellesleg az opel 12 évet ad átrozsdásodásra...
2017. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!