Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire lenne szükségem, ha egy...

Mire lenne szükségem, ha egy vonatkürtöt szeretnék beépíteni az autómba?

Figyelt kérdés

Például, ha kompresszor vagy légtartály, akkor ezekből mekkora méretű? Hogy épülne fel maga a rendszer?

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. márc. 22. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Faxságot akarsz csinalni.....ezert akar mindenki lebeszelni.....de persze nyilván ők a hülyek.....

Majd ha nagyanyad infarktust kap a hangjatol a zebran mert ugy megijedt vagy a kisgyereknek beszakad a dobhartyaja tole majd magyarazd mar meg a rendornek meg a csaladjanak.....

2017. márc. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És mit vársz ettől? Majd szétdudálod a dugót vagy mit? Nem indexelő X6-ra meg úgyse mersz rádudálni.
2017. márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? Kár itt személyeskedni.
2017. márc. 23. 14:43
 14/17 anonim ***** válasza:

Inkább hangosbemondót tegyél a kocsiba, ezt mondja be MÁV-osan:


Személyautó halad át a 4-es főúton, kérjük az úttesten vigyázzanak!

Előtte a MÁV szignált ne felejtsd el bejátszani xD

2017. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Valahogy sejtettem, hogy nem leszek sokkal okosabb ettől az oldaltól."


Te is beleestél abba a hibába, hogy azt hiszed itt az MTA doktorai ülnek, és csak arra várnak, hogy válaszolhassanak a kérdezőknek. Pedig valójában olyan, mintha a fészre írnád ki a kérdést, csak névtelenül. A válaszolók pedig 12-99 éves korig egyszerű emberek...

:D

2017. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Abba a hibába estem, hogy magamból indultam ki. :) Én mindig igyekszem segíteni, ha olyanról kérdeznek, amihez értek.
2017. márc. 24. 00:01
 17/17 anonim ***** válasza:

Mások szándékos zaklatásához való kürt építéséhez itt nem fogsz segítséget kapni.

Ehhez sokkal mélyebbre kell süllyedj az internet bugyraiban.

2017. márc. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!