Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Barátnőnek megbízható benzines...

Barátnőnek megbízható benzines kisautó 1-1.2 millió körül mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Ami tetszik neki: Audi A2, Fiat 500, VW Beetle, ilyesmi.


Ezek úgy hallottam pont nem megbízhatóak.

Belvárosban dolgozik, bejárós autónak kéne külső kerületből. Azért is benzines inkább. Mindenképpen kis autó kell neki a parkolás miatt!


Köszi!


2017. márc. 23. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Bár nem vagyok Suzuki rajongó de, egy jó állapotú Wagon-r mindegyiknél jobban megfelel erre a célra.
2017. márc. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan szetneztel hogy mit adnak a piacon meg mennyiert?Mondjuk egyertelmu hogy nem mert akkor nem irnal ilyen baromsagokat,hogy 500-as fiat 1millioert.....
2017. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegye ami tetszik neki.

Majd egy corsából nézegesse a fiat 500-t, hogy milyen jó lett volna?

Ezeknek a fenntartása valószínű többe lesz de ezt biztos tudja.

Persze lényeges lehet hogy ki fogja fenntartani?

Ő vagy aki őt is?

2017. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valami kicsi kocsi. Mondjuk a Suzuki Swift lenne a legjobb választás, mármint a 2006-os modellre gondolok. 93LE, 4 csillagos törésteszt, jól megy és parkolni is lehet vele. Motorikusan is teljesen rendbe van.


Esetleg Renault Clio, az is sok női ismerősömnek van. Persze ez francia.


Én inkább a Swiftet venném, mégis japán...

2017. márc. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem vennék Suzukit. Erősen túlárazza őket a piac, és a 93 lovas pont hajlamos váltóhibára mindegyikből (Ignis, WagonR+, Swift).

Van ennyiért Toyota Aygo, Yaris, Honda Jazz, ha csak a megbízhatóság a lényeg.

Sajnos Fiat 500 nincs ennyiért. Az A2-k öregek, és büntetés lehet szerelni. A bogár is öreg. Szerintem Golf alkatrészekből lehet legózva, szóval fenntartható lehet, de azokkal a benzinmotorokkal azért nem kell dicsekedni, amit azokba szereltek, TDI-vel meg nem igazán városba való, meg hát milyen már, ha traktor hangja van egy ilyen autónak.

Szóval dönthettek ésszerűen, vagy vehettek olyat, amit szeretni fog, mert "cuki", de többet fogtok szívni.

2017. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik alatt mit ért pontosan? Kinézetre vagy menettulajdonságokat? Mert nagyon nem mindegy hogy kinézetre tetszik vagy milyen benne ülni, vezetni!

Menjetek el egy nagy kereskedésbe, nem feltétlen vásárlási szándékkal, hanem nézzen meg pár autót, ami szimpi, üljön be, hogy egyáltalán kényelmes-e, milyen a felület.

Én ránézésre elsőre kinéztem egy fajtát, hát amikor tényleg beültem meggondoltam magam azonnal hogy nem hozzám való...

Honda Jazz lett végül, de a kis Corsa is tetszett, Clio, stb. meg kell nézni.

2017. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Vegyen Smartot. Parkolni nincs annál jobb, és viszonylag olcsó a fenntartása. Használtan szerintem kapni már egy millió környékén is.
2017. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Toyota-Honda-Smart nem kerult szoba. Yaris jonak tunik! Kosz mindenkinek!
2017. márc. 24. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!