Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 Tdi miért fogyaszt sokat?

1.9 Tdi miért fogyaszt sokat?

Figyelt kérdés
vw passat 1.9 tdi 110le afn 97-es évjárat. légtömegmérő cserélve lett mert a régi hibás volt, map sensor is lett cserélve a turbó jól müködik.... a fedélzeti 9,5/100 km és ez elégé valós mert tapasztalom és hát erre az autóra mindenki azt mondja max 6 liter mi okozhat fogyasztás növekedést még? (ugy tudom ebbe még nincs lambdaszonda)

2017. márc. 24. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt mostanság vezérlés cserélve az autón? Egy szarul összerakott vezérlés simán okozhatja ezt.
2017. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon, azaz többszáz kilóméteren mérted a 9,5 litert? Amúyg ja, városban sem kéne ennyit egyen.
2017. márc. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
volt rajta cserélve vezérlés de olyan szerelő csinálta aki ért hozzá meg hát nem tapasztalok semmi rendelenest ami arra utalna hogy rosszul van vissza rakva a vezérlés vagy valami.... igazából még ugy nem teszteltem pár hónapja vettem az autót..
2017. márc. 24. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem veled van a baj, egy AFN nem ehet 5,5 liternél többet, itt a gyakorin ezt már sokszor megmondták. Nem lehet, hogy valami benzinmotor van benne? :D :D :D
2017. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Télen városban eszik 7-7,5l az AFN kombi passat.
2017. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kedves 3. igen egy AFN benzines 1.9-es motor van benne !
2017. márc. 25. 19:55
 7/7 anonim válasza:
Szia, mi volt a megoldás? Nálam ugyanez a probléma, 10 litert fogyaszt kb de jól megy, könnyen indul, nem füstöl, semmi hibát nem produkál
2023. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!