Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendelt már internetről...

Rendelt már internetről valaki nyári gumit?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnének hogy rendel-e már valaki internetről és, hogy mennyire kapott "friss" gumit (DOT szám)? Valamint melyik a megbízható bolt?

2017. márc. 25. 10:56
 1/5 anonim válasza:

Én már többször is..a motoromhoz csak netről veszek, autóhoz is.

Ha ismered a megfelelő és megbízható oldalakat nincs gond velük.

Én eddig minden egyszer azt kaptam amit kértem és és hibátlan állapotban.

motorhoz: R17.hu

Autóhoz: gumik.hu

2017. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig két garnitúrát vettem, mindkettő rendben volt, és friss, max. pár hónapos gyártás volt. Az egyik a gumibizniszről volt, a másik a gumiabroncs.hu-ról.
2017. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, mert nem éri meg. Nagy a kockázat, hogy rámsóznak valami régi, nem túl jó állapotú gumit. Ha a gumisnál veszem meg, akkor saját szememmel meg tudom nézni az abroncsot mielőtt megveszem. Hiába drágább egy kicsivel a gumisnál, kijön a különbözet, mert ingyen fel szokták szerelni. Ha meg internetről rendelsz, akkor azt még el kell vinni a szervízbe, hogy tegyék fel.
2017. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig netről rendelek. Fél évesnél öregebb gumit még nem kaptam, de általában pár heteset küldenek, ez a jellemzőbb. Én nem bántam meg sose. Gumisoknál nem veszek, mert egy szett 15-20-al drágábba jön ki ugyanabból a típusból... Inkább elrendelem, és még a párezer ft-os felrakással együtt is jobban jövök ki.
2017. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, tavaly netről vettem. bhpgumi.hu

Minden rendben volt. 2016 májusában vettem a gumikat és 2016 januári gyártásút kaptam.

2017. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!