Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kilométer óra jeladó hogyan...

Kilométer óra jeladó hogyan működik?

Figyelt kérdés
Adott egy motorkerékpár aminek az első kerék tengelyénél van egy kilométeróra meghajtó jeladó , de a kérdés az hogy miért van 3 vezeték ? Ez nem olyan mint amit a biciklikhez is lehet kapni 2 vezetékes mágneses reed relés megoldás?
2017. márc. 26. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltehetőleg van egy +, egy - és egy jel szál.
2017. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] Egy ilyen cuccról van szó a másik csatin amibe ezt kell bedugni mind a 3 vezeték közül nézem bármelyik kettőt 4 Voltot mértem
2017. márc. 26. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Járműtestre kell ilyenemet mindig kimérni, ennek ellenére szerintem úgy van ahogy leírtam. De a legbiztosabb, ha elindulsz az órától, és megnézed. Lehet aztán, hogy mindhárom felmegy az órába. Végül is összesen 6 lehetőség szerint lehet a vezetékeket összekötni, még akár ilyen módon is meg lehet próbálni.
2017. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!