Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes E220 CDI, W212,2010...

Mercedes E220 CDI, W212,2010 füstöl, valaki tud segíteni? Többi infó lent.

Figyelt kérdés
Tehát adott a fenti autó. Ma út közben egyszer erősen elkezdett fehéret füstölni, kigyulladt a motor diag lámpa, ahogy tudtam félre húzódtam és leállítottam. Amíg mentem még vele a füstölés elkezdése után mást ezen kívül nem tapasztaltam. Ezután beindítottam egy kis idő múlva, de kicsit egyenletlenül járt. Autómentővel elvitettem egy szervízhez, ahol már csak tekert, de nem indult be. Majd holnap tudják megnézni nyílván, hogy mi lehet a baj, de addig szeretnék segítséget, hátha valakinek volt hasonló gondja. Kértem utána egy kisebb tudású gépet, ami a következőket írta ki: P0004-Tüzelőanyag-mennyiség szabályzó vezérlő áramkör magas jelszint. B0100 és P2D18.
2017. márc. 26. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha szervizbe van szerintem a "szakértő" válaszát várd meg, mert itt szerintem senki nem rendelkezik ilyen autóról szakértelemmel. Amúgy a fehér füst az az égéstérbe kerülő víz jele is lehet. Vízcső is eldurranhatott, hűtőfolyadék szint alatt, vagy kilyukadt, de a diag kiadja majd meg a szerelő megmondja biztosra
2017. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!